Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sevilen Alien Oyunu Satıştan Kaldırılıyor

Serinin en sevilen oyunu olan Alien: Isolation'un hikayesini devam ettiren mobil korku oyunu Alien Blackout, yakında satıştan kaldırılacak.

505 Games, Alien Blackout‘u satıştan kaldıracağını açıkladı. Serinin en sevilen PC oyununun devamını konu alan mobil korku oyunu, oyunu satın alanlar tarafından oynanmaya devam edilebilecek ancak satıştan kaldırıldıktan sonra hiçbir şekilde temin edilemeyecek. Bu yıl 31 Ekim’de satıştan çekilecek olan oyun, hem Google Play Store hem de App Store‘dan kaldırılacak.


Blackout ucuz bir oyun. Android platformunda yalnızca 2,99 TL (App Store’da 29 TL) fiyat etiketiyle satılan oyunu hemen satın almak isteyebilirsiniz. Bu yüzden eğer ilgileniyorsanız, imkansız hale gelmeden oyunu satın almanızı tavsiye ediyoruz. Yaklaşık 4 yıl önce çıkış yapan oyunun içerisinde ekstra satın alım sunan mekanikler veya reklamlarla karşılaşmayacağınızı da belirtelim. Ayrıca oyunu çevrimdışı olarak oynayabiliyorsunuz.

Alien Blackout’u Satın Almak İçin Son Günler

Sevilen Alien Oyunu Satıştan Kaldırılıyor

Alien: Isolation’un doğrudan devamı niteliğinde olan mobil korku oyunu, Amanda Ripley isimli ana karakterimizin neler yaşadığını konu alıyor. Five Nights at Freddy’s serisindeki gibi, oyunu kameraların gözünden görüyoruz ancak bu oyunda karakterimize komut verebiliyoruz. Karakterler emirlerimize her zaman uymadığı için uzaylılardan kaçmak bir hayli zorlaşıyor.

Metacritic’te ortalama puan 100 üzerinden 68 alan oyun, Google Play‘de 5 üzerinden 4 puan alırken App Store‘da ise 5 üzerinden 4.7 puan almayı başardı. Dahası, Alie: Blackout oldukça popüler oldu; Google Play’de yarım milyondan fazla indirildi. Son olarak, Samsung Galaxy S20 FE isimli telefonumdan oyuna ulaşamadığımı, oyunun eski Android sürümlerle uyumlu olduğunu belirten bir hata aldığımı da söylemeden geçmeyeyim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.