Seven Knights

MMORPG
Takip Et
5.9

Kullanıcı


Seven Knights’ta Üç Kahraman Güçlenerek Yenileniyor

En sevilen kahramanlardan Sieg, Shane ve Nia güçleniyor.

Netmarble’ın en sevilen mobil oyunlarından Seven Knights yeni bir güncelleme alıyor. Oyunun alacağı güncelleme ile en gözde kahramanlardan olan Sieg, Shane ve Nia çok daha güçlü versiyonlarına dönüşerek yenileniyor. Ayrıca Seven Knights Bulmaca bölümüne özel bir kahraman olacak Kyle da bu güncelleme ile birlikte oyuna ekleniyor. Yenilenmiş Akıncılar en sevilen mobil RPG’lerden biri olan Seven Knights’ın savaş meydanlarına hükmetmeye geliyor.

Shane, Ruri, Espada, Sieg ve Nia’dan oluşan Akıncılar takımından şimdilik sadece üçü 6 yıldızlı hallerinden de güçlü bir versiyona dönüşecek. Akıncılar ekibinin geri kalan kahramanları için şimdilik bir güncelleme bulunmuyor.

Oyun sırasında topladığınız bulmaca parçalarını kahramanlar ile takas edebildiğiniz Seven Knights Bulmaca alanına özel olarak yaratılmış Kyle ekleniyor. Bu alanın gelecek günlerde daha heyecan verici bir oyun alanına dönüşeceğini söyleyebiliriz.

Kahramanlarınızı ve maskotlarınızı araştırmaya gönderip oyun içi ödüller elde ettiğiniz Araştırma sekmesine de bir yeni bölüm daha ekleniyor. Bu alanda yeni kahramanlar ve Ruh ödülü elde etmeye devam edebileceksiniz. Yeni bölge de çok çeşitli ödülleri içinde bulunduracak ve bu ödüller arasında en değerlilerden biri olan kahraman geliştirme için 3 Yıldız Element Bileti de bulunacak.

Güncellemenin arayüze getireceği önemli değişikliklerden biri de depo sisteminde gözümüze çarpıyor. Yenilenmiş depo sistemi sayesinde kahraman, eşya ve maskot biriktirmek daha kolay olacak. 25 Mayıs’a kadar oyuna giriş yapan bütün kullanıcılar 100 Kudret Parçası hediye eden etkinliğe katılmaya hak kazanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol