Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Seven Knights’a Yeni Karakter Geldi. Kudretli Jupy İle Tanışın

Seven Knights'a yeni içerik geldi. Etkinlik içinde etkinlik geliyor.

Bildiğiniz gibi Netmarble’ın sevilen oyunu Seven Knights’da etkinlik devam ediyor. Şimdi de Kudretli Jupy(6 yıldız) karakteri oyunun çıkışının 500’üncü günü şerefine oyuna giriş yapan herkese hediye edilecek.

Son derece asi bir kişiliği olan Jupy, bunu avantaja çeviren yetenekli bir okçu. Uzak mesafelerden bile hedefini tam tutturan Jupy, kudretlendiğinde özelliklerini geliştiriyor. Kudretlendiği zaman, kendisinin de çok işine yarayan Soğukkanlı Fırtına isimli bir yetenek kazanıyor.

1487232432 SevenKnights Jupy

Kudretli Jupy güncellemesine özel olarak Seven Knights, bir sonraki güncellemeye kadar giriş yapan tüm oyunculara 6 yıldız Jupy karakterini hediye edecek. Aynı zamanda 16 Şubat 2017 tarihinden itibaren 3 hafla boyunca Jupy’i kutrenlendiren oyuncular 6 Yıldız Kahraman Bileti kazanacak. Jupy’yi +10 güçlendirenler ise 6 Yıldız Dört Lord Eşya Seçici kazanacak.

1487232432 SevenKnights Jupy2

Bununla birlikte Seven Knighs’ta oyuncular için Yakut karşılığında Kudret Parçası dahil birçok ödül alabilmeleri için Hazine Sandığı Dükkanı’da açılıyor. Netmarble demek etkinlik demek. Haliyle 500’üncü Gün Kutlama Etkinliği düzenlenmeye devam ediyor. Oyun içi macera ve Arena gibi herhangi içerik oynayan oyuncular, 500’üncü gün Rozetinin sahibi olacaklar. Bu rozetler karşılığında 6 Yıldız Aksesuar Seçici ve 4 Yıldız Element Seçici gibi eşyalar bulunacak.

400’den fazla karakterin bulunduğu mobil RPG oyunu Seven Knights IOS ve ANDROID platformlarında tamamen ücretsiz olarak yer alıyor. İsterseniz aşağıda ki linklerden oyunu indirebilirsiniz.

IOS

ANDROID

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.