Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Seven Knights’a Street Fighter V Karakterleri Ekleniyor

Street Fighter V'in 5 ünlü dövüşçüsü mobil RPG olan Seven Knights'a eklenecek.

Sevilen mobil RPG Seven Knights, önümüzdeki hafta sonu ücretsiz oynayabileceğinizi duyurduğumuz dövüş oyunu Street Fighter V ile karakter alış verişine giriyor. Street Fighter V oyununun 5 ünlü karakteri Seven Knights’a eklenecek.

1490341058 SevenKnights StreetFighter4

Netmarble’ın düzenleyeceği etkinlik kapsamında Seven Knights’a giriş yapan oyunculara yeni karakterler hediye edilecek. Mobil oyuna gelecek güncellemenin ardından, dövüş oyununun en çok sevilen beş kahramanı RYU, CHUN-LI, KARIN, NECALLI ve AKUMA Seven Knights’a katılacak.

Karakterler orijinal dövüş oyunundaki dış görünüşleriyle uyumlu olarak tasarlanmış. Doğrusu mobil ekranda da çok sevimli görünüyorlar. Beş ve altı yıldızlı versiyonları bulunacak ve oyuna güç katacaklar. Üstelik etkinliğe özel tasarlanmış kıyafetleri de bulunacak. Geliştirici ve yayıncı ekipler arasındaki dayanışmayı güçlendirmek adına düzenlenen etkinlik, enteresan maceralar vadediyor.

Edineceğiniz karakterin hikayesini rehber ekranından okuyabileceksiniz. 23 Mart 2017 tarihinden itibaren iki hafta sürecek etkinlik boyunca, oyuna giriş yapacak her oyuncuya Street Fighter V karakterine edinebilecekleri Kahraman Çağırma Bileti hediye edilecek. Macera, Arena ve Kale Kuşatması etkinliklerine katılan oyuncular, yeni kahramanlarının yanı sıra çeşitli ekipman ve geliştirici içeriğe de sahip olacaklar.

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.