Session: Skateboarding Sim Game Xbox One Platformunda Aralık Ayına Ertelendi!

Session: Skateboarding Sim Game'n Aralık ayında Xbox One'a geleceği ifade edildi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Unreal Engine oyun motoru ile geliştirilen Session: Skateboarding Sim Game 17 Eylül 2019 itibari ile Steam’de bilgisayar platformu oyuncularına sunulmuştu. Bilgisayar platformunda sonra Xbox One platformuna geleceği bilinen yapım Aralık ayına ertelenmiş.

blank

Erken erişim oyunu olarak 17 Eylül 2019’da Steam üzerinde lansmana çıkan Session: Skateboarding Sim Game 32.00 TL  fiyat etiketi ile satışlarına devam ederken bugün oyunun ertelenme haberi gündeme geldi. Steam’de oyuncular tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen yapım yakında Xbox One platformu oyuncularına da sunulacaktı.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz ertelenme haberine göre oyunun Xbox One sürümü ertelenmiş. Habere göre geliştirici ekip oyunu Xbox One platformuna taşımak için daha fazla zamana ihtiyaç duyuyormuş. Konsol platformunda oyunun beklendiğinin de farklında olduğunu belirten geliştirici ekip, Kasım sonu Aralık başı gibi Session: Skateboarding Sim Game’in Xbox One platformunda lansmana çıkacağını ifade etmiş.

Oyunun tam sürüme ne zaman geçiş yapacağı konusunda herhangi bir bilgi yer almazken yapım Xbox One platformunda Aralık 2019’a ertelendi. İlerleyen günlerde yeni detaylar bekleyen konsol oyuncuları ile paylaşılmaya devam edilecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol