Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Serinin Yeni Oyunu ‘Silent Hill Townfall’ Duyuruldu

Efsanevi korku serisini bambaşka bir yöne taşıyacak olan 'Silent Hill Townfall' isimli yeni oyun duyuruldu.

Konami, Silent Hill Townfall‘ın şu anda geliştirme aşamasında olduğunu onayladı. Duyuru Silent Hill Transmission sunumunun bir parçası olarak geldi. Sunumda Silent Hill 2’nin yeniden yapımı, Return to Silent Hill filmi, interaktif medya projesi Silent Hill Ascension ve gizemli Silent Hill F olmak üzere beş farklı projeye odaklanıldı.

Silent Hill Townfall için sadece çok kısa bir tanıtım fragmanı paylaşılırken , oyunun geliştiricisi ve önceki sızıntılar, projenin neden heyecan verici olduğuna dair heyecan verici bilgiler sağlandı. Oyun, Annapurna Interactive ile ortak yapım olan No Code Studios tarafından geliştirilecek ki bu stüdyo daha öncesinde Stories Untold ve Observation isimli iki oyun yayınladı.

Silent Hill Townfall Kısa Korku Hikayeleri Anlatacak

Silent Hill Townfall

Silent Hill Townfall’ın fragmanı uygun bir şekilde şifreli ve oyun hakkında doğrudan bilgi açısından çok az şey sunuyor. Bir ses, “Cezalandırılmak için buradasın” diyor ve bir yere sıkışıp kalma, yargılama ve diğer genel olarak korkutucu yorumlarla ilgili satırlar ile birlikte oyunun duyurusunu görüyoruz.

Fragmanın görselleri, bir cep televizyonunun yanıp sönen şifreli haritaları ve şiddetli görüntülerle karıştırılmış çizelgeler ile kırmızı bir filtreyle katmanlı olarak gelen ve çıkan bir plaj sahnesi arasında değişiyor.

Yeni oyunun, Stories Untold’a çok benzeyen kısa biçimli korku hikayelerine odaklandığı bildirildi. Aynı zamanda “epizodik” olarak da tanımlandı ancak bunun parçalara ayrılacağı anlamına mı geldiği yoksa sadece Silent Hill oyununun antoloji yapısına mı atıfta bulunduğu belli değil. Ayrıca oyunun, Supermassive’in sonunda Dark Pictures Anthology’ye dönüştüğü proje de dahil olmak üzere No Code’dan önce birden fazla farklı takıma satıldığı söyleniyor.

Silent Hill Townfall hakkında keşfedilecek çok şey olduğunu söylesek yanlış olmaz. Fragman oyun hakkında çok az şey ortaya koyuyor ancak atmosfer kesinlikle mükemmel. Bu bakımdan Silent Hill: Townfall, sevilen korku oyunu serisinden bir proje olarak heyecan verici. Atmosfer oyuna da yansırsa, kesinlikle mükemmel bir yapım bizi bekliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.