Sekiro: Shadows Die Twice’ın Yeni Bir Hikaye Videosu Yayınlandı!

Sekiro: Shadows Die Twice'ın hikaye fragmanı nefesleri kesiyor.

Konsol ve bilgisayar platformunda eşsiz aksiyon sahneleri ile oyuncuları büyüleyecek olan Sekiro: Shadows Die Twice yeni bir video aldı.

Bilgisayar platformu için sistem gereksinimlerini dün gece Steam üzerinden oyuncular ile paylaşan geliştirici ekip From Software oldukça makul gereksinimler talep etti. Oyunculara birbirinden farklı savaş sahneleri sunacak olan yapımda farklı karakter tipleri de karşımıza çıkacak. Aksiyon ve macera oyunu olarak bu yıla damga vurması beklenen oyunlar arasında yer alan yapım bizleri 1500’lü yıllara götürerek karanlık bir dünyada savaştıracak.

Oyunun yeni yayınlanan trailer’ından söz edecek olursak, yeni trailer 1 dakikalık bir süreye sahip. Farklı karakterlerin gösterildiği hikaye temalı videoda karakterlerin kendilerine has silahları da dikkatleri üzerlerine çekiyor. Aksiyon sahneleri ile oyuncuların adrenalin seviyesini artıran yapım, daha sonrada gerilim yüklü sahneler ile merak duygusunu kabartıyor. Gün ışığında başlayan ve gün batımında son bulan savaş sonrası ortalık kan gölüne dönerken hala hayatta kalan birilerinin var olduğu göze çarpıyor. Büyük bir savaş alanını ve cesetleri de gözler önüne seren yeni video şu sıralar ilgiyle izleniyor.

Yeni hikaye videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol