Sekiro: Shadows Die Twice’ın İnceleme Puanları Mükemmel Görünüyor!

Sekiro: Shadows Die Twice incelemelerden tam puan aldı.

Aksiyon ve macera oyunu olarak 22 Mart’ta konsol ve bilgisayar platformu oyuncularına sunulan Sekiro: Shadows Die Twice oldukça güzel satışlara imza atmaya devam ediyor. Yapım geçtiğimiz hafta Steam’de 100.000 adet kopya satışını geride bırakmıştı.

Activision’ın beklenen oyunu olan Sekiro: Shadows Die Twice, 2019’un en çok ilgi gören oyunları arasında yer alıyor. Steam’de başarılı bir lansman gerçekleştiren yapım, 2019’un en iyi lansmanı olarak değerlendirilmişti. Şuana kadar Steam’de 10.000’den fazla oyuncu tarafından incelenen oyun, ‘çok olumlu’ olarak değerlendirildi.

Bloodborne ve Dark Souls serisinin yaratıcısı olan FromSoftware tarafından geliştirilen Sekiro: Shadows Die Twice geçtiğimiz hafta da inceleme puanları ile gündeme gelmişti. Yeni yayınlanan inceleme puanları ile daha detaylı bir incelemeye kavuşan yapım, inceleme puanlarından neredeyse tam puan almayı başardı. Birbirinden farklı platformlarda mercek altına alınan yapım, hem oyunculardan hem de inceleme ekipleri tarafından neredeyse tam puan olarak değerlendirildi.

Tek bir paket olarak oyuncuların beğenisine sunulan Sekiro: Shadows Die Twice, Steam’de 289.00 TL olarak satılıyor.

Sekiro: Shadows Die Twice’ın Tüm İnceleme Puanları

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol