Sekiro: Shadows Die Twice TGS 2018 Trailer’ı Yayınlandı!

Sekiro: Shadows Die Twice'in yeni traier'ı yayınlandı.

2019 yılının beklenen oyunlarından olan Sekiro: Shadows Die Twice  aksiyon ve macera oyunu olarak konsol ve bilgisayar platformu için yayınlanacak.

Geniş bütçeli bir oyun olarak karşımıza çıkacak olan Sekiro: Shadows Die Twice, From Software tarafından geliştiriliyor. Aksiyon ve macerayı iç içe oyunculara sunacak olan yapım gece ve gündüz döngüsüne de sahip olacak. Dark Souls serisinin yaratıcısı tarafından geliştirilen yapım yepyeni bir macera atmosferinin yanı sıra hızlı bir savaş dünyası da sunuyor. İntikam yolunda ilerleyeceğimiz oyunda karanlık ve çarpık bir dünya karşımızda yer alacak. Japonya’da düzenlenen Tokyo Game Show 2018’de de oyunculara bir teaser sunacak olan yapım heyecanla bekleniyor.

1500’lü yıllara giriş yapacağımız oyunda Japonya’nın Sangoku dönemini keşfedeceğiz. Ninja tarzında oynanışlara sahip olan yapım Tokyo Game Show 2018’de en çok ilgi görecek oyunlardan birisi olarak gösteriliyor. VG247 tarafından YouTube’da yayınlanan teaser şu sıralar oldukça ilgi görüyor. Oyunun oynanışı ve temel özellikleri hakkında daha fazla bilgi TGS 2018’de oyunculara sunulacak.

Tokyo Game Show 2018, 20 Eylül – 23 Eylül tarihleri arasında Japonya’da yapılacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol