Sekiro: Shadows Die Twice Avustralya Ve Yeni Zelanda’yı Kasıp Kavuruyor!

Avustralya ve Yeni Zelanda satış listelerinde Sekiro: Shadows Die Twice ilk sırada yer alıyor.

Bugün İspanya satış listesinde ilk sırada yer aldığını belirttiğimiz Sekiro: Shadows Die Twice şu sıralar hem Avustralya hem de Yeni Zelan’da satış listelerinde de ilk sırada yer alıyor. Activision imzalı oyun oldukça yüksek satışlara imza atmaya devam ediyor.

22 Mart 2019’dan bu yana konsol ve bilgisayar platformunda oyuncular tarafından oynanmaya başlanan Sekiro: Shadows Die Twice haftalar öncesinden ön siparişlere açılmıştı. Tek oyunculu bir mod üzerine kurulu olan ve hikaye eşliğinde mücadele ettiğimiz oyunda ninja tarzında samuraylar ile mücadele ediyor ve verien görevleri başarmaya çalışıyoruz. Yayınlanmadan önce sık sık gündeme gelen yapım, yayınlandıktan sonra da satış listeleri ile gündeme gelmeye başladı.

VGChartz’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz satış listelerine göre Sekiro: Shadows Die Twice hem Avustralya hem de Yeni Zelanda’da en çok satan oyun olmuş. Sekiro: Shadows Die Twice’ı ikinci sırada ise Ubisoft’un 15 Mart’ta piyasaya sürdüğü The Division 2 takip ediyor. The Division 2’de hem Avustralya hem de Yeni Zelanda satış listelerinde ikinci sırada yer alıyor.

Avustralya’da En Çok Satanlar

1 – Sekiro: Shadows Die Twice

2 – The Division 2

3 – Yoshi’s Crafted World

4 – Red Dead Redemption 2

5 – Far Cry New Dawn

6 – The LEGO Movie 2 Video game

7 – Assassin’s Creed: Odyssey

8 – Mario Kart 8 Deluxe

9 – FIFA 19

10 – Super Smash Bros. Utlimate

Yeni Zelanda’da En Çok Satanlar

1 – Sekiro: Shadows Die Twice

2 – The Division 2

3 – Far Cry New Dawn

4 – Red Dead Redemption 2

5 – FIFA 19

6 – Battlefield V

7 – Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

8 – Assassin’s Cree: Odyssey

9 – Anthem

10 – Call of Duty: Black Ops IIII

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol