Sekiro: Shadows Die Twice 3.8 Milyon Adet Kopya Sattı!

Sekiro: Shadows Die Twice'ın günümüze kadar ne kadar sattığı belli oldu.

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için Mart 2019’da lansmana çıkan Sekiro: Shadows Die Twice tüm platformlarda oldukça beğenildi. 289.00 TL gibi bir fiyat etiketi ile Steam’de satışlarına devam eden oyun dünya çapında 3.8 milyon adet satmış.

50’in üzerinde ödül ve adaylıkla yüksek ses getiren Sekiro: Shadows Die Twice, Dark Souls ve Bloodborne serisinin yaratıcısı olan From Software tarafından geliştirildi. Yayınlanmadan önce oyuncular tarafından merakla beklenen yapım, yayınlandıktan sonra oyuncuları tatmin etmeyi başardı.

Steam üzerinde bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen Sekiro: Shadows Die Twice bugün gelen haberlere göre dünya çapında 3 milyon kopya satışını geride bırakmış. GamingBolt’un haberine göre başarılı oyun ilk 10 günde 2 milyondan fazla satış yapmayı başarmış. Yapım 31 Haziran 2019 itibari ile  dünya genelinde 3.8 milyon adet kopya satışı gerçekleştirmiş.

Oyun kabaca 1.5 ayda 3 milyon adet satış gerçekleştirmiş.

SuperData’nın analisti olan Daniel Ahmad’a göre ypaım 30 Temmuz 2019’a kadar dünya çapında toplamda 3.8 milyon adet kopya satışı gerçekleştirmiş. Daniel Ahmad bu rakamı Twitter üzerinden de paylaşmış.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol