SEGA’nın Yapacak Olduğu Duyurular Microsoft İle İlgili Olmayacak

SEGA yapılacak olan duyuruların Microsoft ile ilgisi olmadığını söyledi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Japon Famitsu dergisinin bir sonraki sayısında açıklanacak olan önemli SEGA haberleri Microsoft ile ilgili olmayacak. Daha önceki söylentiler, Microsoft’un SEGA ile Japonya’da Xbox Series X‘i yeniden markalamak ve başlatmak için çalışacağını ileri sürmüştü.

Altchar’ın haberine göre bu yılın başlarında, Microsoft ve SEGA’nın 14 Haziran 2020‘de yayınlanacak büyük bir duyurusu olduğunu belirten bir söylenti internet ortamında ortaya çıktı. Aynı söylentiye göre SEGA, Xbox Game Studios’a katılacak ve en son raporlar Microsoft’un markalı bir SEGA konsolu olarak Japonya’da Xbox Series X’i piyasaya sürecek. 

Geçen hafta, Japon dergisi Famitsu, Haziran sayısında bazı büyük SEGA haberlerinin açıklanacağını öğrendi. Birçoğu, bunun söylentilerdeki Microsoft ortaklığıyla bir ilgisi olduğunu varsaydı, ancak Asya medyasının en son raporlarına göre, durum böyle değil.

Daha sonra SEGA yapmış olduğu açıklamada’da Famitsu dergisini okumak için aldıklarını ve böyle bir şeyle karşılaştıklarını ancak bu duyurunun Microsoft ile hiç bir ilgisinin olmadığını söyledi.

Neyse ki, Famitsu dergisi 4 Haziran 2020 tarihinde çıkacak ve o zaman biz de bu haberlerin tam olarak neyle ilgili olduğunu öğreneceğiz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol