Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sega, Yeni Çok Oyunculu FPS Oyunu HYENAS’ı Duyurdu

Yakın zamanda yeni markasını takdim ettikten sonra Sega, Total War ve Alien Isolation'ın arkasındaki stüdyo olan Creative Assembly'den gelen çok oyunculu bir nişancı olan Hyenas'ı tanıttı.

Total War ve Alien Isolation’ın arkasındaki stüdyo olan Creative Assembly tarafından geliştirilen ‘Hyenas‘ isimli yeni bir çok oyunculu FPS oyunu duyuruldu. Oyunun yayıncılığını ise SEGA yapacak. Creative Assembly, yakın tarihli bir dergi röportajında ​​yeni oyunu hakkında konuştu ancak hayranlar o sırada oyunun adını bilmiyorlardı.

HYENAS, insanlığın Dünya’yı yaşanmaz hale getirdiği ve süper zenginleri Mars’ı kolonileştirmeye bıraktığı bir bilim kurgu ortamını ele alacak. Oyuncu, kızıl gezegeni ele geçiren milyarderlerden çalmakla görevli birkaç paralı asker ekibinden birinde olacak. Daha spesifik olarak, beş oyuncudan oluşan üç takım, bir uzay gemisinden hazineleri ve “malları” çalmak için birbirlerine karşı savaşacak.

HYENAS Çıkış Tarihi Henüz Belli Değil

HYENAS

HYENAS, oyuncuları birbirlerini öldürmeye zorlamak yerine, en çok ganimeti taşıyan takımın galip geldiği, nesnel tabanlı bir oynanışa sahip olacak. Oyuncular, insan rakipleriyle savaşmanın yanı sıra, MFPF veya “Murphs” olarak bilinen YZ düşmanlarıyla da mücadele etmek zorunda kalacak. Bu muhafızlar Mars’ın milyarderleri tarafından istihdam ediliyor ve bir uzay gemisini yağmalamaya çalışan herkesi durduracak.

Creative Assembly’nin Alien Isolation’daki YZ çalışması için aldığı övgü göz önüne alındığında, “Murph’ların” diğer oyuncuların yanında yüzleşecekleri merak uyandıran düşmanlar olması muhtemel.

HYENAS’ta oyuncuların yüzleşmek zorunda oldukları düşmanların ötesinde, gemilerin kendileri de savunmalarla dolu olacak. Creative Assembly’nin Kreatif Direktörü Charlie Bewsher, IGN‘e “Sensörler, anahtarlar, etkileşimli sistemler ve birçok güvenlik önlemi olacak. Bu rekabetçi oyunun yer alması için harika bir ortam.” ifadelerini kullandı.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.