Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sea of Thieves’te 1 Milyon Oyuncu ‘Korsan Efsanesi’ Oldu

Rare, Sea of Thieves'de 1 milyon oyuncunun Korsan Efsanesi oluşunu kutlamak adına yeni etkinlerini duyurdu.

Sea of Thieves‘in bugün sona eren ikinci macerası Forts of the Forgotten‘dan sonra The Shrouded Deep, 21 Nisan’da başlayacak. Çünkü 1 milyon Korsan Efsanesi’ne özel olarak Gold & Glory Hafta Sonu kutlama etkinliği, yeni Pirate Emporium içeriği ve bir dizi denge değişikliği yapılacak.

Bir milyondan fazla Sea of ​​Thieves oyuncusunun etkileyici bir Korsan Efsanesi olma hedefine ulaşması inanılmaz bir başarı. Rare, bir hafta süren bir milyon Korsan Efsanesi kutlamasının sonunu son bir ödülle kutlamak istediğini duyurdu. Bugünden itibaren 8 ve 11 Nisan arasında Efsaneler, Gizemli Yabancı’ya verilen hazine üzerinden çift altın ve itibar kazanacak. Bu hafta sonu oynayan Efsaneler için ücretsiz bir Efsanevi Göz Bandı da mevcut olacak.

Sea of Thieves’in Ünlü Zıpkını Artık Çok Daha Güçlü

Sea of Thieves

Pirate Emporium’a gelince Rare, Sezon Altı Yağma Geçidi’nin hala mevcut olduğunu ve satın almadan önce kilidi açılmış tüm ödülleri vereceğini tekrar duyurdu. Sezon 6 Yağma Geçidi, Spring Blossom gemi seti ve Forest’s Blessing kostümü gibi kozmetiklere erken erişim sağlayacak. Sea of Thieves’in son güncellemesinde bir dizi denge değişikliği ve hata düzeltmesi de yapıldı ancak en büyüğü Sea of Thieves’in zıpkınıyla ilgili.

Hazine toplamak için zıpkını kullanmak artık çok daha güçlü bir nişan alma yardımına sahip olacak, bu da yağmalamayı veya bir adadan çekmeyi kolaylaştıracak. Bu çok istenen bir özellikti ve oyunu heyecan verici şekillerde hızlandıracak. Aktif olmayan Deniz Kaleleri, iskeletler eğlendiği için artık yükseltilmiş bir bayrak göstermeyecek. Üzücü bir haber olarak Yağma Karakolu’da belirli bir kaya seti arasında itmeye çalışmak artık oyuncuları havaya fırlatmayacak. Sea of Thieves oyuncuları bunu kendi başlarına yapmak zorunda kalacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.