Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sea Of Thieves’in Steam’deki Oyuncu Sayısı Artmaya Başladı

Rare LTD tarafından geliştirilen Sea of Thieves'in Steam'de mevcut oyuncu sayısı 50.000'i geçti.

2018’de Xbox One ve PC için piyasaya sürülen Sea of ​​Thieves, ilk çıkışında dünyayı tam olarak ateşe vermedi ve eleştirmenler ve izleyiciler oyunun sınırlı oynanış döngüsüyle ilgili hayal kırıklıklarını paylaştı. O zamandan bu yana geçen aylarda, oyunun geliştiricisi olan Rare LTD, başlangıçta oldukça yavaş olan oyunla ilgili düzeltmeler için elinden gelen her şeyi yaptı, yeni hedefler, görevler ve evcil hayvanlar ekleyerek, 2021 boyunca daha da fazlasının geleceği sözünü verdi.

Sea Of Thievesin Steamdeki Oyuncu Sayisi Artmaya Basladi

Görünüşe göre, Steam’deki Sea of ​​Thieves oyuncularının sayısı son iki haftada katlanarak artarken, bu yılki güncellemeler beklenenden daha fazla oyuncuyu oyuna çekecek gibi görünüyor. Aslında oyun Steam‘de yayınladığı tarihten bugüne kadar ki en yüksek oyuncu sayısına ulaştı ve giderek artmaya devam ediyor. Elbette oyuncu sayısındaki artışın Steam kış ve yılbaşı indirimleri kapsamında indirimli olarak satılıyor olmasının da büyük bir etkisi var.

22 Aralık’tan bugüne kadar, oyuna giriş yapan oyuncu sayısı yaklaşık 10.000’den 50.000’e sıçradı ve 2 Ocak’ta 53.347 korsanın oyunda açık denizlere yelken açtığını gördük. Sea of ​​Thieves’in ani başarısının arkasındaki sebep, oyunun diğer birçok önemli başlıkla birlikte indirimli olarak Steam Kış İndiriminde almış olduğu fiyat düşüşüdür.

Sea of ​​Thieves’in kendisine gelince, oyunda son zamanlarda bazı büyük değişiklikler yapıldı ve Rare geçen ayın başlarında Sea of ​​Thieves’in düzenli aylık güncellemeleri yerine sezonluk içeriğe geçeceğini duyurdu. Bu yeni sezonluk içerikler ile birlikte oyundaki içerikte büyük oranda genişleyecek ve daha fazla oyuncu çekecektir.

SteamDB‘den şu anda kontrol ettiğimde eşzamanlı oyuncu sayısı 44,328’dir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.