Sea of Thieves’in Kapalı Betasını 332 Bin Kişi Oynadı!

Sea of Thieves’i Kapalı Beta'da 332.052 kişi oynadı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

20 Mart’ta Xbox One ve PC platformu için çıkış yapacak olan Sea of Thieves, geçtiğimiz Ocak ayının 24’ünde Kapalı Betaya çıkmıştı. Oyuncuların yoğun ilgi gösterdiği Kapalı Beta oldukça başarılı bir süreç geçirdi.

blank

Haftalardır gündeme gelen Sea of Thieves ilk kez 24 Ocak’ta Kapalı Betaya çıkarak oyun severlerin karşısına çıktı. Sabırsızlıkla beklenen oyun Kapalı Beta sürecindeyken toplam 332.052 kişi tarafından oynandı. Toplamda 2 milyon saat oynanan oyun Kapalı Beta sürecini 31 Ocak günü tamamladı. Twitch ve Mixer üzerinden de yayınlanan oyun toplamda da 14.482.120 saat oyun severler tarafından izlenmiş.  İki farklı platform üzerinden yayınlanan oyun milyonlarca oyun severin de dikkatini çekmeyi başardı.

Rare tarafından geliştirilen oyunda denizlerin hakimi olmaya çalışacak ve korsanlara karşı meydan okuyacağız. Savaş sahneleri ile beta sürecinde oyuncuları etkileyen yapım, tam sürüm halinde de oldukça zengin bir içeriğe sahip olacak. Sınırlı bir içerik ile oyuncuların karşısına çıkan yapımda gemi savaşları adeta ilgi odağı haline gelmişti. Aksiyon ve macera oyunları arasına katılacak olan oyun Microsoft tarafından yayınlanıyor. Microsoft’ta 260.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olan Sea of Thieves 20 Mart’ta tam sürüm olarak yayınlanacak.

24 Ocak – 31 Ocak tarihleri arasında Xbox One ve bilgisayar platformunda Kapalı Betaya çıkan Sea of Thieves toplamda 332.052 kişi tarafından oynandı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol