Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sea Of Thieves’in İlk Sezonu 28 Ocak 2021 Tarihinde Başlıyor

Sea of Thieves'in geliştiricisi olan Rare, oyunun ilk sezonunun başlangıç tarihini duyurdu.

Rare, Sea of ​​Thieves‘in ilk sezonunun başlama tarihinin hızla yaklaştığını duyurdu ve sistemin öngörülebilir gelecekte nasıl çalışacağını açıkladı. Sea of ​​Thieves’in ilk sezonu 28 Ocak 2021‘de başlıyor ve Rare, sezonluk sistemin nasıl çalışacağına dair bir açıklama yaptı. Kısacası, şimdiye kadar sayısız canlı servis oyunundan gördüklerimizle aynı.

Sea Of Thievesin Ilk Sezonu Yakinda Basliyor 1

Sezon geçişinde her biri bir çeşit ödül içeren 100 seviye vardır. Oyundaki aktiviteleri tamamlayarak seviyenizi geliştirecek bir deneyim kazanacaksınız ve bir yıl içerisinde dört sezon yayınlanacağı için maksimum seviyeye ulaşmak ve her bir sezon için yaklaşık üç ayınız olacak. Plunder Pass olarak adlandırılan bu geçiş bileti toplam 11 ödül barındırıyor. Oyuncular, Plunder Pass’i almak isteyen oyuncular 999 Ancient Coins veya 10 Dolar karşılığında satın alabilecekler.

Bunu göz önünde bulundurarak, Sea of ​​Thieves için düzenli güncelleme programına ne olacağını merak ediyor olabilirsiniz. Sezon duyurusuna göre, her sezonda Pirate Emporium’a yeni içerik getirilerek aylık güncellemeler yapılmaya devam edilecek. Bunun yanı sıra düzenli olarak canlı etkinlikler, dünya değişiklikleri, düzeltmeler ve yaşam kalitesi iyileştirmeleri olacak.

Yukarıdaki videoda görebileceğiniz üzere 4 dakika gibi bir sürede geliştirici, yeni sezon sistemini açıklıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.