Sea of Thieves’in Black Powder Stashes Güncellemesi Yayınlandı!

Sea of Thieves'e yeni görevler geldi.

Mart 2018’de lansmana çıkan Sea of Thieves milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ederken yeni bir güncelleme duyurusu ile gündeme geldi. Yeni güncellemenin adı Black Powder Stashes olarak belirlenirken güncellemenin yayınlandığı bilgisi verildi.

Xbox One ve PC platformu için geçtiğimiz yıl lansmana çıkan Sea of Thieves oyuncuları okyanusların derinliklerine götürerek korsan olmaya davet etmişti. Gerçek zamanlı olarak dünyanın farklı noktalarındaki oyuncuları karşı karşıya getiren yapım yeni bir güncelleme aldı. Güncelleme şuan sunucularda indirilebilir olurken, güncellemenin adı ise Black Powder Stashes olarak duyuruldu.

PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre korsan oyunu olan Sea of Thieves, Black Powder Stashes adındaki yeni güncellemesi ile oyunculara yeni görevler dizisi sunuyormuş. Buna ek olarak oyun içerisine yeni içerikler ve değişikliklerde getiren güncellemenin PC boyutu 5.50 GB olurken, Xbox One’da 6.40 GB, Xbox One X’te ise 5.50 GB olacakmış.

2.0.5 sürüm numarasına sahip olan Black Powder Stashes güncellemesi oyun içerisine çeşitli desteklemelerde de bulunuyor. Güncelleme beraberinde oyun içerisindeki sorunların da büyük bir kısmını da çözüme kavuştururken, iyileştirmeler de yapıyor.

Güncellemenin tüm detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol