Sea Of Thieves’e 31 Temmuz’da Ücretsiz Bir İçerik Güncellemesi Gelecek!

Sea Of Thieves, 31 Temmuz'da oyunculara yeni içerikler sunacak.

Yayınlandığı aydan beri satış listelerinden eksik olmayan Sea Of Thieves, Rare imzası ile geliştirilmiş ve oyunculara sunulmuştu.

Aksiyon ve macera oyunları arasında yer alan Sea Of Thieves, kısa sürede milyonlara ulaşarak oyunculara beklenen içeriği vermeyi başardı. Xbox One ve PC platformu için geliştirilen Sea Of Thieves, aldığı güncellemeler ile de bir yandan hatayı en aza indirirken diğer yandan da içeriğini genişletmeye devam ediyor. 31 Temmuz’da ücretsiz bir içerik güncellemesi alacak olan yapım, oyunculara iskelet gemilerini sunacak.

Cursed Sails olarak duyurulan güncelleme ile oyunculara iskelet gemisi sunluyor. Güncelleme oyuncular için üç haftalık bir de etkinlik getirecek. Oyuncular gelecek olan güncelleme ile birlikte arkadaşları ile ittifaklar kurabilecek ve düşmanlarla beraber çarpışarak sürpriz ödüller kazanabilecekler. Güncellemenin fragmanı birazda olsa Karayip Korsanlarındaki lanetli gemiyi andırıyor. İskelet gemisi suyun üzerinde değilde altında yüzebiliyor.

Sea Of Thieves’in Cursed Sails güncellemesi 31 Temmuz’da Xbox One ve PC platformu oyuncularına sunulacak.

Cursed Sails güncellemesinin tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>