Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sea of Thieves: The Herald of the Flame Çıktı

Sea of Thieves'in The Herald of the Flame adlı en yeni macerası artık tüm oyuncular için ücretsiz olarak yayınlandı.

En yeni Sea of Thieves macerası The Herald of the Flame yayınlandı. Macera, tüm oyuncular için ücretsiz olacak ve 27 Ekim’e kadar devam edecek. The Herald of the Flame hikayesi, Kaptan Flameheart’ın olası yeniden doğuşunu konu olacak. Stitcher Jim muhtemelen Herald unvanına sahip ve oyuncuların onu nasıl bulacaklarını bulması gerekecek.

Duyuruya göre, The Herald of the Flame destansı bir çatışmayla sonuçlanacak. Flameheart’ın ölümsüz kuvvetleri, şüphesiz Korsan Lordları ve Kadimler’e karşı savaş yaşayacak. Sea of Thieves şu anda yedinci sezonunun ortasında, bu da oyunculara kendi gemilerini satın alma yeteneğini getirdi. Oyuncular her boyutta gemi satın alabilecek, gemilerini özelleştirebilecek ve yeniden adlandırabilecek.

Sea of Thieves: The Herald of the Flame Hikayesi

Sea of Thieves

Hırsızlar Denizi’ne adı verilmeden önce, Stitcher Jim onu ​​baltalamak için çalışıyordu. Ramsey’in korsan cennetine gizlice giren ve Altın İstifçi’nin sadık bir hizmetkarı olarak günlerine başlayan Jim, Şeytan’ın Kükremesi’nde ateşli bir kaderden kurtarıldıktan sonra sonunda kendini taraf değiştirirken buldu.

Kurtarıcısı, o zamanlar Alev Yürek’e şiddetle sadık olan Savaşçı Wanda’dan başkası değildi. Jim, hem ‘sevgilisinin’ hem de dünyanın en tehlikeli korsanının, başka bir deyişle, klasik Stitcher Jim’in iyi kitaplarında yer almak anlamına geliyorsa, Orakçılar’a katılmaya çok hevesli olan, hemen Alev’e kendi bağlılığını yemin etti.

Değerli kaynaklar elde etmek için bir Bilge Sıçan kılığına girdi, The Reaper’s Hideout’un inşasına yardım etti ve sonunda Arthur Pendragon’u Flameheart’ın ruhunu serbest bırakması için kandırdı.

Sea of Thieves’in yeni macerası 27 Ekim’de sona ermeden önce Stitcher Jim‘i aramak için iki haftanız olacak, bu yüzden Liar’s Backbone’daki sığınağına dönmeye ve aylar önce başlayanları bitirmeye hazır olun!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.