Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sea Of Thieves, Steam’de Yayınlandı

Sea of Thieves nihayet Steam'de yayınlandı.

Sea of Thieves, Rare Ltd tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir aksiyon korsan oyunudur. 16 Aralık 2016 yarihinde PC ve Xbox One için piyasaya sürülen oyunun büyük bir hayran kitlesi mevcut. Şimdi kadar sadece Microsoft Store‘da satılan oyun nihayet bir çok oyuncunun beklediği üzere Steam’e gelmiş bulunuyor.

Sea Of Thieves Steamde Yayınlandı

Geçtiğimiz aylarda haberinide yaptığımız üzere Sea of Thieves nihayet Steam üzerinden yayınlandı. Ancak bir çok kişi oyunun Steam üzerinden ne kadara satılacağını merak ediyordu. Son dakikaya kadar oyunun çıkış fiyatı duyurulmayan oyunun Steam üzerinden yayınlanmasıyla birlikte 61 TL’lik fiyat etiketine sahip olduğunu görüyoruz.

Sea of Thieves, arkadaşlarınız ile birlikte maceradan maceraya koşabileceğiniz, içerik olarak oldukça zengin ve eğlenceli bir oyun. Oyun, yelken ve dövüşten keşfetmeye, yağmalamaya kadar önemli bir korsan deneyimi sunuyor. Korsan hayatını yaşamak ve kendi başına bir efsane olmak için ihtiyacınız olan her şey bu oyunda mevcut.

Oyunda günlük ve haftalık olarak yapabileceğiniz yan görevler olarak adlandırılan kontratlar mevcut. Bu kontratlar ve görevler ile çeşitli hazineleri ele geçirebilir ve zenginliğinize zenginlik katabilir ve ayrıca toplayacağınız malzemeler ile kendinize ve mürettabatınıza yeni bir gemi inşa edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.