Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sea Of Thieves Sezon 2 Detayları Ortaya Çıktı

Rare'nin popüler sandbox oyununun ikinci sezonu yakında başlayacak. Sea of Thieves, oyun dünyasına birçok ödül, yeni zorluk ve etkinlik ekleyecek.

Sea of Thieves, tipik korsan iklimlerinde oynanan bir açık dünya MMO oyunu. Oyun, Donkey Kong Country, Banjo-Kazooie ve Killer Instinct gibi ünlü yapımlara sahip en eski İngiliz geliştiricilerden biri olan efsanevi Rare stüdyosu tarafından yaratıldı. Stüdyonun Microsoft tarafından satın alınmasının ardından yıldızı biraz soldu. Ancak geliştirilmesi bırakılmayan oyununun 2. sezon detayları ortaya çıktı.

Sea Of Thieves 1

Sea of Thieves gelecek sezon, oynanışı çeşitlendirecek birçok değişiklik getiriyor. Oyuncuları 100 kadar yeni ödül seviyesi bekliyor. Eylemlerimizle birlikte büyüyen itibarımızı artırarak bunların kilidini açıyoruz. İçerik oluşturucular, pek çok yeni etkinliği garanti etti, böylece ödülleri toplamak sıkıcı olmayacak.

Sea of Thieves Sezon 2 yenilikleri arasında iskelet kalelerine bir başka zorluğu daha eklenecek. Oyunda, çok para kazanmak isteyen oyuncular için daha da büyük bir tehdit oluşturan Forts of Fortune ortaya çıktı. Bununla birlikte ölümcül rakiplerin orduları, onları yenmeyi başarırsak kazanılacak eşit derecede etkileyici ganimet bırakacak.

YouTube video

Savaştan kaçınmayı tercih eden oyuncular için ticaret sistemine birçok yenilik eklendi. Temsilciler artık Tüccarlar Loncası’ndaki tüccarlardan özel kaynaklar satın alabilecek ve bunları ihtiyaç duyan uzak bölgelerde kârla satabilecek. Bu ticaret yollarını düzenli olarak ziyaret etmek, kozmetik eşyalar ve silahlar şeklinde özel ödüller ile birlikte gelecek.

Dahası, zaman sınırlı sayısız etkinlik Sea of Thieves ‘e eklenecek. Oyuncular kendilerini ticaret şirketleri arasındaki bir çatışmanın ortasında bulabilecek veya iskelet avına katılabilecek. Bu faaliyetlerin her biri elbette uygun ödülle bağlantılı olacak. Hızla zenginleşen oyuncular, servetlerini bu sezon mağazalarda görünen yeni ögeleri satın almak için kullanabilecek.

Sea Of Thieves, Steam platformunda 61 TL fiyat etiketi ile satışta.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.