Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sea of Thieves: Return of the Damned Duyuruldu

Sea of Thieves: Return of the Damned duyuruldu ve macera 17 Ekim'e kadar ücretsiz oynanabilecek.

Geliştirici Rare, Sea of Thieves‘in yeni macerası Return of the Damned’ın yayında olduğunu duyurdu. Yayınlanan Return of the Damned macerası bugünden itibaren 17 Kasım’a kadar ücretsiz oynanabilecek. Return of the Damned, Skeleton Lord Captain Flameheart‘ın dönüşü üzerinden ilerleyen bir hikayeyi konu alacak. Oyuncular başlangıçta Belle ile mi yoksa Servant of the Flame ile mi ittifak kuracaklarına karar verecek.

Oyun hikayesi genel olarak Bewitching Doll’u ele geçirmeye ve Bewitching Doll’un enerjilerini kullanmaya çalışan iki taraf etrafında geçecek. Oyunun kaderini oluşturacak bu bebekler 6 Sea Forts civarında bulunabilecek ve böylelikle oyuncular, Servant of the Flame’e veya Belle’e bu kaynakları teslim edebilecek. Oyuncular bir Sea Forts’u ele geçirmek ve Bewitching Doll bulmak için, yeni macerada seçtikleri tarafı temsil eden yeni bir bayrak almak zorunda kalacak.

Sea of Thieves Return of the Damned 13 Gün Ücretsiz

Sea of Thieves

İşin en eğlenceli yanı aslında tam da burada başlayacak. Çünkü korsan ekipleri, macera devam ederken bazen bayraklarını indirmek zorunda kalacak bazen de yakalanacak. Böylece diğer korsan mürettebatı tarafından engellenebilecek ve sabote edilecek.

Sea of Thieves PC, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut. Oyun ayrıca PC ve Xbox Game Pass aracılığıyla da edinilebilir durumda. Gizemli eserlerle dolu geniş bir açık dünyayı keşfettiğiniz bu oyun Steam’de 61 TL‘ye satılıyor. Return of the Damned Fragmanı:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.