Sea Of Thieves İçin Yeni Bir Güncelleme Geldi

Sea Of Thieves Legend of the Sea güncellemesi oyuncuların erişimine açıldı.

10 milyondan fazla oyuncuya erişen Sea Of Thieves için bugün bir içerik güncellemesi yayınlandı. Sea Of Thieves’in bu oyuncu sayısına ulaşmasında Xbox Ultimate Game Pass’ın etkisi oldukça büyük.

Güncellemenin adı Legends of the Sea olarak duyuruldu. Bu güncelleme ile oyunda her korsanın Duke adlı oyun içi karakterden bir kereye mahsus ücretsiz alabildiği  Gilded Voyage‘lar kısa bir süreliğine geri döndü. Her oyuncu Gilded Voyage’ları sadece bir kez alabiliyor, bu yüzden görevi almadan önce hazır olup olmadığınızdan emin olun. Bunun yanında bu Gilded Voyage’ları bitirdiğinizde ekstra olarak iki kat altın kazanma şansı veriyor.

Gilded Voyage size kendi başına biraz altın kazandırırken, bu güncelleme ile birlikte potansiyel altın kazanımını iki katına çıkarıyor, almış olduğun görevi Reaper’s Hideout‘taki Masked Stranger’a götürüp dönüştürürsen normal değerinin çok üstün de altın kazanma şansına sahipsin.

Sea Of Thieves’in yapımcıları 2020 yılında bu tarz içerik güncellemelerini daha çok yapacaklarını belirttiler.

Bu güncelleme için bir de fragman var tabi ki. Fragmanı izleyebilir ve buradan resmi sitede bulunan tüm yeni ganimetlere ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol