Sea of Thieves 4. Sezon Tanıtıldı: Siren Shrines

Sea of Thieves'in bir sonraki sezonu, değerli ganimetlerle dolu zor sualtı zindanları olan Siren Shrines gibi yeni içerikler sunacak.

Sea of Thieves 4. Sezon için yeni bir fragman, Rare’in korsan macera oyununa gelen yeni içeriği ortaya çıkardı. Denizcilik oyunu, oyuncuların kendi korsan gemilerine binmelerine ve tek başına veya çok oyunculu bir grup başka korsan ile açık okyanus dünyasını keşfetmelerine izin veriyor. Sea of ​​Thieves, 2018’de piyasaya sürülmesine rağmen, en son gelen Karayip Korsanları güncellemesi ile en yoğun ve kalabalık dönemini yaşamıştı.

A Pirate’s Life isimli Sea of ​​Thieves’in Üçüncü Sezonu, açık deniz macera oyununun Disney’in Karayip Korsanları serisiyle işbirliğini görmüştü. Sezonun sinematik yeni içeriği, oyuncuların tek başlarına veya gruplar halinde tamamlayabilecekleri uzun hikaye odaklı görevler olan beş yeni Tall Tales’ı içeriyordu.

Bu görevler, sevilen Karayip Korsanları serisinden, oynanamayan bir ekip arkadaşı olarak ikonik Kaptan Jack Sparrow da dahil olmak üzere çeşitli karakterleri ve yerleri içeriyordu. Üçüncü Sezon ayrıca oyunun standart serbest dolaşım modu için yeni içerik eklemişti ve orada da yepyeni düşmanlar ile savaşabiliyorduk. Hayranlar, hem hikayesi hem de oynanış eklemeleri için Sea of ​​Thieves: A Pirate’s Life’ı beğenmiş görünüyordu.

Sea of Thieves 4. Sezon

Sea of Thieves 4. Sezon Ne Zaman?

Sea of Thieves 4. Sezon için yeni bir fragman, oyunun yaklaşan dördüncü sezonuyla birlikte gelen çok sayıda yeni içeriği gördük. Dördüncü Sezonun ana odak noktası, oyuncuların yağmalaması için olağanüstü ödüller içeren yeni alanlara meydan okuyan Siren Shrines olacak. Bu altı benzersiz mabette, kaliteli bir ganimetle ayrılma umuduyla benzersiz zorluklarla karşılaşacağız. Yeni görevleri tamamlamak, oyunculara karakterlerini veya gemilerini süslemek için kozmetik ürünler gibi ek ödüller de kazandıracak.

Sea of Thieves Dördüncü Sezon ile 100 yeni ödül seviyesi eklenecek ve daha da fazla kozmetik kilit açma ve silah oyunculara sunulacak. Sea of Thieves 4. Sezon; 23 Eylül’de başlayacak.

Sezonların yanı sıra oyunlarda aktif etkinliklerin bulunduğunu da hatırlatalım. En son etkinlik olan Making Mayhem etkinliği 7 Eylül’de sona erdi ancak benzer etkinliklerin gelecekte oyunun hala büyüyen oyuncu tabanını desteklemek için geleceği kesin.

Sea of Thieves 4. Sezon fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol