Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sea Of Thieves 2021 Yılında Çok Büyük Değişiklikler Alacak

Sea of Thieves yönetici yapımcısı Joe Neate, detay vermeden oyunun geleceği için planların çoktan devam ettiğini doğruladı.

Rare, oyunun “şimdiye kadarki en büyük yılı” olarak duyurulan 2021’e kadar Sea of Thieves’te “önemli değişiklikler” planlıyor.

Sea Of Thieves 2021 Yilinda En Buyuk Guncellemesini Alacak 1

Sea of Thieves yönetici yapımcısı Joe Neate, detay vermeden oyunun geleceği için planların çoktan devam ettiğini doğruladı. “Bizi 2021’e götürecek bazı önemli değişikliklerin perde arkasında. Oyunu desteklemeye nasıl devam edeceğimize dair planların hareket halinde olması ve bazı önemli haberler hala gelecek. Sea of Thieves hiçbir zaman yavaşlamıyor. Geçtiğimiz gün Neate yeni bir geliştirici güncellemesinde yazdı.

Neate ayrıca, gelecek yıl Sea of Thieves’e gelecek yeni içeriği heyecanlandırmak için Twitter’a yazdı.  “2021’de yapılacak çok şey var. Kesinlikle en büyük yıl olacak.” Önümüzdeki birkaç hafta içinde gelecek olan Sea of Thieves haberlerinin “özel baskısında” Aralık güncellemesi ve Rare’in 2021 planları hakkında daha fazla bilgi edinmeyi bekleyin.

Rare, aynı zamanda, hata düzeltmelerine ve “özü iyileştirme” deneyimine odaklanacak olan Kasım güncellemesine yönelik beklentileri hafifletiyor. Neate’e göre, 2021 için büyük planlar geliştiricileri odaklarını yıl sonu güncellemelerinden uzun oyunun temelini atmaya zorladı.

Call Of The Sea’nin Resmi Çıkış Tarihi Belli Oldu haberimize de göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.