Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sea of Stars 4 Ayda 4 Milyon Sattı

Sea of Stars, 4 milyon oyuncuya ulaştı ve Yılın Oyunu ödüllerinde kazandığı başarıyı kanıtlamış oldu.

Sea of Stars birkaç ay içinde dört milyon oyuncuya ulaşarak büyük bir dönüm noktasına erişti. Eylül ayında Sea of Stars’ın 250.000’den fazla kopya sattığı açıklanmıştı ki bu, geliştirici Sabotage’ın tüm yıl için hedeflediği bir rakamdı. Şimdi ise geliştirici Sabotage, oyunun ilk çıkışından bu yana dört aydan kısa bir sürede dört milyon oyuncu sayısını aştığını ortaya çıkardı.

Sabotage’ın bir yıllık hedefi 250.000 satış olduğu için 4 milyondan nasıl mutlu olacağını hayal edebilirsiniz. Ancak bu tam olarak satış anlamına gelmiyor çünkü Sea of Stars, Xbox Game Pass ve PlayStation Plus’ın içinde de yer alıyor. Bu ay The Game Awards 2023’te En İyi Bağımsız Oyun ödülünü alan oyun aynı zamanda Altın Joystick Ödülleri 2023’te zafer kazanarak En İyi Bağımsız Oyun ödülünü aldı.

Sea of Stars Yeni DLC Almaya Hazırlanıyor

Sea of Stars

Zaten Sea of Stars, daha piyasaya sürüldüğünde bile yılın en iyi oyunlarından biri olarak tanıtılıyordu. Sabotage Studio için kesinlikle harika bir yıl oldu. Sabotaj stüdyosu ve oyunun yönetmeni Thierry Boulanger: “Bu oyunun arkasındaki ekip, oyunlarımı birlikte yaratmayı umabileceğim en yetenekli kişilere sahipti. Oyunun yakında çıkacak olan DLC’si Throes of the Watchmaker’ın yapımında ilerledikçe onların dehasını bir kez daha gördüm.” dedi.

Oyunun yapımı henüz tamamlanmadı ve tıpkı The Messenger’da olduğu gibi, Sabotage da popüler oyununu genişletecek. Sabotage bize eylül ayında bir sonraki oyununun temasını zaten belirlediğini ve bu nedenle daha da ileriye yönelik çalışılacağını söyledi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.