Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sea of Stars 2023’e Ertelendi

Bu yıl çıkış yapması beklenen RPG oyunu Sea of Stars, 2023 yılına ertelendi. Birçok hayran gecikmeye üzülürken, bazıları da ekibi desteklediğini belirtti.

Sea of Stars, Sabotage Studio tarafından geliştirilen sıra tabanlı bir RPG yapımı. Yeni oyun, Chrono Trigger gibi klasik 90’ların RPG’lerinden büyük ölçüde ilham alan The Messenger’ın bir önceki oyunu olan Sea of Stars ilk olarak 2020’de duyuruldu. Oyunun, PC ve Nintendo Switch için çıkış tarihi 2022 olarak belirlenmişti.

Ancak Sabotage Studio, oyunun mevcut durumu hakkında bir açıklama yaptı ve Sea of ​​Stars’ın çıkış tarihinin 2022’den 2023’e ertelendiğini bildirdi. Daha önce oyunun Holiday 2022 için çıkacağını duyuran bir fragman yayınlanmıştı. Bu sefer, Sabotage Studio oyunun gecikmesi hakkında bir Twitter gönderisi paylaştı.

Sea of Stars Geliştiricisi İyi Haberler Verdi

Sea of Stars

Açıklamaya göre, geliştiriciler Sea of ​​Stars‘ın gelişimi için önemli bir dönüm noktasına yaklaşıyor. Bu nedenle Sabotage Studio’nun öncelikleri, oyun haricinde geliştirme ekibinin sağlığını da içeriyor. Sabotage ayrıca yaptığı açıklamada geliştirme ekibinden stüdyoyu destekleyen ve desteklemeye devam edenlere teşekkürlerini sundu. Oyuncuların çoğu, oyunun çıkışını dört gözle bekledikleri için bu habere üzüldü.

Ancak, gecikme konusunda anlayışlı olan ve geliştirme ekibini desteklediğini söyleyen oyuncular da oldu. Ancak, Sea of ​​Stars‘ın gecikmesiyle ilgili bu şok edici habere rağmen, oyuncular ve destekçiler için hala bazı iyi haberler var. Açıklamaya göre geliştirici, gelecek yıl oyunun resmi çıkışından önce bu yıl oyunculara sunulan “playable slice” elde edebilmek için seçenekleri araştırıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.