Sea Of ​​Thieves, The New Legends Fragmanı İle Steam Çıkış Tarihini Aldı

Sea of Thieves'in Steam çıkış tarihi belli oldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Sea of Thieves‘in geliştiricisi olan Rare, nihayet Sea of Thieves’in Steam’e geliş tarihini açıkladı ve 3 Haziran 2020’de gelmiş olacak. Bir kaç ay önce Steam’e geleceği duyurulan oyunun ne zaman Steam’e getirileceği merak konusuydu.

blank

Şimdiye kadar tüm Sea of Thieves’i hiç oynamadıysanız, fragmanı izlemek kesinlikle iyi bir başlangıç olacaktır. Aşağıda Rare tarafından yayınlanmış olan en son Sea of Thieves fragmanını izleyebilir ve tamamı olmasa’da oyunla ilgili ön bilgiye sahip olabilirsiniz.

The New Legends olarak adlandırılan fragman, gelecekteki oyuncuları Sea of ​​Thieves denizlerinde bir yolculuğa çıkarıyor. İskelet Kalelerini ve bir sürü iskeleti, karada ve denizde oyuncu savaşlarını, Jaws’ı çocuk oyununa benzeyen küçük Megalodon’u ve çok daha fazlasını göreceksiniz.

Şimdi, Sea of ​​Thieves’in Steam’e gelişi için zamanlama daha iyi olamazdı, pandemi yüzünden değil, aklınızda olsun. İçerik hakkında konuşuyoruz, çünkü Rare başlangıçta oyundaki eksikliğinden dolayı eleştirildi. Ancak daha sonra Rare oyuna eklemiş olduğu ek içeriklerle birlikte daha canlı bir hale getirmeyi başardı diyebiliriz.

Steam kullanıcılarının bir süredir beklediği Sea of Thieves çıkış tarihi 3 Haziran 2020 olarak duyuruldu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol