Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sea of ​​Thieves İçin Hazine Gömme Özelliği Tanıtıldı

Sea of Thieves oyuncuları, eski denizcilere yeni numaralar kazandıracak olan 5. Sezon güncellemesinden sonra hazinelerini gömebilecek.

Rare, yakında oyuncuların hazinelerini gömmelerine olanak tanıyacak, heyecan verici yeni bir Sea of ​​Thieves güncellemesini duyurdu. Ekim ayında 25 milyon benzersiz oyuncuyu kutlayan Rare ile kısmen Karayip Korsanları işbirliği sayesinde oyun 2021’de çok popüler oldu.

4. Sezon, oyunun yenilenen başarısında büyük rol oynayarak, daha fazla oyuncuyu çok çeşitli yeni özelliklerle Seven Seas ile tanıştırdı. Oyuncular, 2 Aralık’ta yayınlanacak olan 5. Sezon için hazırlanırken, Rare bir sonraki büyük güncellemede tanıtılacak özelliklerin tanıtımı yapmaya başladı.

Sea of ​​Thieves: Batık Krallık Macerası

Sea of Thieves

Sea of ​​Thieves 4. Sezonu eylül ayı sonlarında başladı ve devasa açık dünyaya Tapınak ve batık hazineyi oyuna ekledi. Güncelleme, oyuncuların Batık Krallık’ı tamamen keşfetmelerine, onlara altı Siren Tapınağı bulma, zorlu bulmacaları çözme ve denizin altında uzun zamandır unutulmuş hazineyi bulma görevi vermelerine izin verdi.

Oyunun 4. Sezon güncellemesi Okyanus Yağmacıları gibi birçok tehlike eklerken aynı zamanda Mercan hazineleri de dahil olmak üzere maceracı korsanlar için yeni ödüller ekledi. Korsan Mağazası da Altın Nil Gemi Koleksiyonu ile donatıldı ve önümüzdeki Sezon için sınırlı süreli yeni etkinlikler duyuruldu.

Sea of ​​Thieves 5. Sezon Ne Zaman?

Sea of Thieves

Rare, Sea of ​​Thieves oyuncularının 5. Sezon güncellemesinin bir parçası olarak hazinelerini gömebileceklerini ve haberi bir tanıtım videosuyla paylaşabileceklerini ima etti. Geliştirici, beraberindeki mesajla birlikte iki korsanın hazine gömdüğünü gösteren bir klip yayınladı. Videodaki korsanların, kazandıkları ganimetlerini neden ortadan kaldırdıkları tam olarak açık değil.

Kayıp hazineyi ortaya çıkarmak her zaman Sea of ​​Thieves‘in önemli bir parçası oldu ancak ganimeti gömmek şimdiye kadar oyunda yoktu. Noktayı X ile işaretleyen binlerce hazine haritası olmasına rağmen, kumun altında ne kadar çok sandığın saklandığına dair hiçbir zaman açıklama yapılmadı. Rare’in bu yeni özelliği nasıl tanıtacağı belli değil, ancak oyunun oyuncuları bir çeşit ilerleme sistemi ile ganimetlerini geride bırakmaya teşvik etmesi mümkün.

Rare, Sezon 5 lansmanı hakkında şimdiye kadar sessiz kaldı, ancak büyük bir güncellemenin geldiğini varsaymak mümkün. Sea of ​​Thieves Sezon 4, piyasaya sürüldükten sonra denizi genişleten özelliklere sahipti bu nedenle Sezon 5‘in muhtemelen oyuncuların keşfetmesi için bir dizi yeni içerikle birlikte büyük bir güncelleme olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.