Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sea of ​​Thieves: A Pirate’s Life Rekor Kırdı

En büyük cazibesi Karayip Korsanları karakterlerinin yer aldığı görevler olan Sea of Thieves'in ücretsiz güncellemesinin yayınlanmasından sonra, geliştirici ekip oyunun başka bir aktivite rekoru kırdığını duyurdu.

Sea of ​​Thieves, mart 2018’de piyasaya sürüldü ve diğer şeylerin yanı sıra ilhamsız içerik ve kooperatif modunda oynamak için sınırlı fırsatlar nedeniyle o zamanki oyunculardan ve eleştirmenlerden olumsuz yorumlar topladı. Rare, oyunu geliştirmeyi bırakmadı ve üç yıldan fazla bir süre geçmesine rağmen güncelleme vermeye devam etti.

Bu da giderek daha fazla insanı oyuna bir şans vermeye ikna eden bir dizi ücretsiz güncellemeyle sonuçlandı. Sea of ​​Thieves: A Pirate’s Life adlı son güncelleme 22 Haziran’da çıkış yaptı ve oyunculara Karayip Korsanları filmlerinden karakterlerle tamamen yeni bir macera sundu.

Resmi duyuruda geliştirici ekip, Jack Sparrow ve arkadaşlarının yanı sıra Sea of ​​Thieves: A Pirate’s Life‘ın bir parçası olan bir ton yeni öğe ve ilgi çekici yerin rekor sayıda oyuncu çektiğini doğruladı. Geliştiricilere göre Sea of ​​Thieves, Haziran ayında toplam 4,8 milyon aktif kullanıcıya sahipti. Bu, piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra birçok kişi tarafından olumsuz eleştiriler yazılan oyun için önemli bir başarı.

Sea of ​​Thieves: A Pirate's Life

A Pirate’s Life Sezonu Hala Bitmedi

Sea of Thieves’in geliştiricileri bize bunun son güncelleme olmadığını da hatırlattı. Bu hafta sonu oyuncular, altın ve itibar puanlarına yüzde 100 bonus alacak. Hala ek görünümler kazanabilir, görevler alabilir ve üçüncü sezonun parçası olan sınırlı süreli etkinliklere katılabilirsiniz.

Lansman gününden itibaren Sea of Thives’ın Xbox Game Pass aboneliği kapsamında indirilebileceğini de ekleyelim. Oyunu konsollara ve PC’ye ücretsiz olarak indirebiliyoruz, bu da kesinlikle ilginin bu kadar yüksek olmasının sebeplerinden bir tanesi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.