Scum Güncellemesi İle Yeni İçeriklerine Kavuştu!

Scum yeni güncelleme duyurusu yaptı.

Bilgisayar platformuna çıktığı günden bu yana çeşitli eleştirilerin hedefi haline gelen Scum yeni bir güncelleme duyurusu yaptı. Güncelleme ile oyun içerisine bir dizi yeni içerikler eklenirken oyuncuları tatmin etmesi bekleniyor.

Steam üzerinde bilgisayar oyuncuları tarafından ‘karışık’ olarak değerlendirilen Scum yeni güncellemesi ile oyuncularına yeni içerikler sundu. Uzun süredir geliştirici ekip tarafından üzerinde çalışılan yeni güncelleme dün itibari ile oyunculara sunuldu. Oyunun geliştiricisi olan Gamepires yayınladığı yeni güncelleme ile oyun içerisine yeni şehirler, birkaç yeni araç, birkaç yeni yerler ve daha fazlasını eklemiş.

Altchar’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Gamepires yeni güncellemenin büyük bir bölümünü şehirlere ayırmış. Yeni içerikler ile oyunculara daha zengin bir oynanış atmosferi sunacak olan yapım, yeni araçları ile de daha hızlı yol almamızı sağlayacak. Buna ek olarak oyunun kullanıcı arayüzü konusunda da çeşitli değişiklikler yapıldı.

Erken erişim oyunu olarak geniş bir kitle tarafından oynanan Scum yeni güncellemesine dair bir oynanış videosunu da Steam topluluk sayfası üzerinden oyunculara sundu. Ayrıca güncellemenin görselleri de yayınlandı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol