Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Scream 6’da Hayden Panettiere Kirby Olarak Geri Dönüyor

Scream 6 için yepyeni ve heyecan verici görseller paylaşıldı. Görseldeki farklı maskeler ise iki katil sorusunu ortaya çıkardı.

Scream 6 için yayınlanan yeni görüntüler, hayranların favorisi olan karakter Kirby Reed’in geri dönüşünü gösterdi. Hayden Panettiere’nin canlandırdığı Kirby, 2011 yapımı Scream 4’te Ghostface’in genç kurbanlarından biriydi. Kirby, havalı kişiliği ve derin bilgileri sayesinde izleyicilere kendini oldukça sevdirdi. Ghostface tarafından öldürülmüş gibi görünse de karakter, Scream 2022’deki bir Easter Egg ile sağ kurtulduğunu göstermiş oldu.

Kirby Reed’in dönüşüne ilk bakış da dahil olmak üzere, Scream 6’dan çok sayıda yeni görüntü paylaşıldı. Courteney Cox’un inatçı muhabir Gale Weathers rolünde altıncı kez oynamasının yanı sıra Scream 2022’den kurtulan çekirdek grup da dahil olmak üzere geri dönen diğer karakterler de görseller de yer aldı.

Scream 6 Ekim 2023’te Vizyona Girecek

Scream 6

Sam Carpenter rolünde Melissa Barrera, Tara Carpenter rolünde Jenna Ortega, Mindy Meeks rolünde Jasmine Savoy Brown -Martin ve Mason Gooding, Chad Meeks-Martin rolünde yer alacak. Ayrıca yeni bir polis karakteri olarak Dermot Mulroney ve yeni Ghostface’in bir görüntüsü de paylaşıldı. Bazı sevilen karakterlerin dönüşünü göstermenin yanı sıra bu görüntüler birçok gönderme içeriyor.

Çekirdek grubun fotoğrafı, Chad’in bir Blackmore Üniversitesi süveteri giydiğini gösteriyor, bu da bir nevi yeni mekanı açıklıyor. Ghostface’in görüntüsü de özellikle ilgi çekici. Katilin taktığı maske, tipik olarak katil tarafından kullanılan ve Scream 6 fragmanında gösterilen geleneksel şık beyaz tasarıma nazaran oldukça farklı görünen eskimiş bir maske. Bu yaşlı maske, filmin diğer pazarlama materyallerinde gösterildi. Bu da filmde iki katilin olacağı anlamına geliyor olabilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.