Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Scorn’da Yer Alacak Silahlar Tanıtıldı (Video)

H.R. Giger'dan ilham alan korku oyunu Scorn için daha fazla görüntü ve detay yayınlandı.

Oyun dünyası şu anda altın bir korku çağının ortasında ve yakında Scorn‘da o oyunların arasına dahil olacak. Ayrıca, MADiSON, Resident Evil 4 Remake ve Mortuary Assistant gibi birçok yeni korku oyununun yanı sıra, bu ilginç oyunda mutlaka göz atılması gereken yapımlar arasında.

Stüdyo kısa süre önce Scorn için bu sefer silahlara odaklanan bazı yeni oyun videoları yayınladı. Kickstarter’daki bir güncelleme gönderisi, özellikle genel olarak silah sistemi ve oyuncuların kendilerini savunma konusunda neler bekleyebileceklerinden bahsetti. Oyun bir tür savunma araçları içerecek gibi görünse de, geliştirici bunun tipik bir nişancı olmayacağını belirtti.

Scorn’da Cephane Yönetimi Zor Olacak

Scorn

Silah içeren tüm iyi korku oyunlarında olduğu gibi, yine de o korku unsuru bu oyunda bolca bulunacak. Ebb Software’in Yaratıcı Direktörü Ljubomir Peklar’ın sözleriyle Kickstarter gönderisi, sınırlı cephanenin, hiç cephane olmadan oyunu “tek boyutlu” hale getirmeden korkuyu sürdürmek arasında “dikkatli bir denge” oluşturacağını söyledi.

Ayrıca geliştirme hakkında küçük bir not da paylaşıldı. Görünüşe göre Scorn bu yıl içerisinde yayınlanacak ve muhtemelen bu Ekim ayında çıkış yapacak. Oyunun aslında geçen yıl piyasaya sürülmesi gerekiyordu ancak ertelendi. O zamandan beri, oyunla ilgili ayrıntılar kısıtlı kaldığı için hayranlar endişeliydi ancak bu yeni bilgiler hayranların içine biraz olsun su serpti.

Oyunun, 12 Haziran’da gerçekleşecek olan Xbox & Bethesda Games Showcase 2022‘de yer almasını da bekliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.