Scarlet Nexus Xbox Game Pass Servisine Geliyor

Scarlet Nexus Xbox Game Pass kütüphanesine ekleniyor. İşte Scarlet Nexus ile ilgili açıklanan diğer detaylar.

Tokyo Game Show devam ederken oyun severleri sevindirecek yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Oyuncuların severek oynadığı oyunlardan birisi olan Scarlet Nexus oyunu ile ilgili yeni bir gelişme paylaşıldı.

Microsoft’un PC ve Xbox kullanıcıları için sunduğu Xbox Game Pass servisi, oyuncuların belirli bir ücretle abone oldukları ve karşılığında 100’ün üzerinde oyunlara erişebildiği bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor. Son dönemde sevilen oyunlarla güncellenen Xbox Game Pass’e bir yeni daha oyun eklendi.

Scarlet Nexus Xbox Game Pass Kütüphanesine eklendi.

Geçtiğimiz aylarda mevcut ve yeni nesil oyun konsolları için çıkışını gerçekleştiren Scarlet Nexus Xbox Game Pass’e eklendi. Aksiyon RPG türündeki oyun çıkışının ardından oyuncular tarafından da olumlu yorumlarla karşılanmıştı.

Scarlet Nexus Xbox Game Pass

Oyunun geliştiricisi olan Bandai Namco, Scarlet Nexus Xbox Game Pass ortalığının yanında oyuna gelecek yeni DLC’yi de müjdeledi. Yeni DLC ile yeni bölümler ve yeni kıyafetler de oyunculara sunulacak.

Xbox Cloud Gaming Gelişmeye Devam Ediyor

Microsoft Xbox Game Pass ile gelişmelerin ardından bulut tabanlı oyun akış servisi olan Xbox Cloud Gaming ile ilgili de yeni gelişmeleri paylaştı. Microsoft tarafından yapılan açıklamaya göre Xbox Cloud Gaming yarından itibaren Japonya, Avustralya, Brezilya ve Meksika’da da kullanıma sunulacak. Servisin Türkiye’de ne zaman kullanıma sunulacağı şimdilik bilinmiyor olsa da Microsoft Türkiye’nin Xbox Cloud Gaming’i Türkiye’de kullanıma sunmak için girişimlerinin olduğu biliniyor.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol