Sandra Bullock, David Leitch İmzalı Bullet Train Filminin Kadrosuna Dahil Oldu

Deadpool 2, Hobbs & Shaw ve Atomic Blonde gibi filmlerin yönetmeni olan David Leitch’in yeni aksiyon filmi Bullet Train’in oyuncu kadrosu şekillenmeye devam ediyor. Ekibe eklenen son isim Amerikalı ünlü aktris Sandra Bullock oldu.

David Leitch’in Bullet Train adındaki yeni aksiyon filmine dair haberleri ilk kez geçtiğimiz yılın haziran ayında almıştık. Senaryosunu Lights Out’un yapımcısı Zak Olkewicz’in kaleme alacağı film, Tokyo’daki bir hızlı trende birbirlerini öldürmeye çalışan beş suikastçi arasındaki amansız mücadeleyi konu alacak.

bullet train filmi

Bullet Train; Brad Pitt, Lady Gaga, Joey King, Aaron Taylor Johnson, Brian Tyree Henry, Zazie Beetz, Michael Shannon, Logan Lerman, Masi Oka ve Andrew Koji gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı bir oyuncu kadrosuna sahip. Ve şimdi bu ekibe, Sandra Bullock da eklendi.

Oyuncu kadrosu ile büyük bir heyecan yaratan aksiyon filmi, Hollywood’un iki önemli ismi Brad Pitt ve Sandra Bullock’u ilk kez aynı sette buluşturacak olması nedeniyle bir hayli merak uyandırıyor.

bullet train brad pitt sandra bullock

Leitch’in yönetmen koltuğundaki ilk filmi, Chad Stahelski ile birlikte yönettiği 2014 yapımı John Wick olmuştu. Atomic Blonde, Deadpool 2 ve Hobbs & Shaw gibi yapımlarda da imzası bulunan Amerikalı yönetmen, Bullet Train ile filmografisini daha da genişletecek.

Günümüz aksiyon sinemasının en iyi yönetmenlerinden biri olan Leitch, daha önceki yaptıklarıyla filme dair beklentilerimizi bir hayli yükseltiyor. Prodüksiyonunu Sony Pictures’ın üstleneceği Bullet Train, Kasım 2020 tarihinde prodüksiyona girmişti. Filmin ne zaman vizyona gireceği ise henüz belli değil.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol