SanDisk’in Taşınabilir SSD’si Açığa Çıktı

SanDisk'ten beklenen SSD Geldi!

SanDisk’in Taşınabilir SSD’si Açığa Çıktı

Dünya çapında populerliği olan SanDisk, taşınabilir SSD pazarında da kendini gösterdi.

Dünyanın en hızlı ve cebe sığabilecek SSD pazarında yerini alan SanDisk, Extreme 900 modelinde diğerlerine göre dokuz kat daha hızlı çalışıyor.

Bu tarzda ürünler, büyük dosyaları en hızlı şekilde aktarıyor ve fotoğrafçılar, videografikerler, kreatif profesyoneller ve teknoloji hayranları için oldukça şahane bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor.

SanDisk Ürün Pazarlamadan Sorumu Başkan Yardımcısı Dinesh Bahal konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Profesyonel fotoğrafçılar ve videografikerler için geliştirdiği çözümler ile kabul görmüş bir lider olarak pazarda oyunu değiştirecek bu ürünleri, yüksek kaliteli içeriklere hızla artan talebe yetişebilmeleri amacıyla müşterilerimize daha hızlı ve daha fazla kapasite sunacak şekilde tasarladık. İster bir profesyonel olsun ister bir amatör bu seviyede bir taşınabilirlik, hız ve kapasite olağanüstü. Bu ürünlerin insanların yüksek kalitede video içerikler üretme yöntemlerini zamandan ve paradan tasarruf edecek şekilde değiştireceğine inanıyoruz.” dedi.

 

SSD özelliklerine göz atacak olursak:

 

1,92TB’ta kadar depolama alanına

 

Diğer sürücülere göre dokuz kat daha hızlı veri transferi

 

Kompakt ve sağlam

 

850MB/s’ye kadar süper

 

Hem  USB Type-C ve hem de Type-A kabloları

 

Akıllı telefonunuzdan daha küçük boyutlu SanDisk Extreme 500 Portable

 

Stargate Studios CEO’su ve Amerikan Sinematograflar Birliği Üyesi Sam Nicholson ürün ile ilgili yorumunda, “Aynı anda on iki 4K kamera ile istediğimiz kadar çekim yapabiliyoruz. Sette iken devasa boyuttaki dosyalara erişmek ve bu dosyaları paylaşmak, transfer etmek için en güvenilir ve en üstün teknolojiye ihtiyacım var. Bir yerde iken dakikaların dahi bizim için önemi var. SanDisk’in bu yeni sıradışı hıza sahip taşınabilir SSD’leri ile dosya transferi yaparken daha az zaman harcıyorum, kreatife ise daha fazla zaman ayırabiliyorum.” dedi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol