Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

LoL Şampiyonlarından Oluşan Sanal Müzik Grubu: HEARTSTEEL

League of Legends ve Valorant gibi popüler oyunların arkasındaki firma olan Riot Games, yeni sanal müzik grubu HEARTSTEEL'i duyurdu. İlk şarkı 23 Ekim'de geliyor.

Dünyanın önde gelen oyun şirketlerinden biri olan Riot Games, sanal müzik gruplarına bir yenisini daha ekledi. Geçmiş dönemde kurduğu K/DA, Pentakill ve True Damage gibi sanal müzik gruplarıyla Spotify’da milyarlarca dinlenmeye ulaşan firma, şimdi ise efsanevi League of Legends şampiyonlarının yenilenmiş versiyonlarından oluşan HEARTSTEEL’i duyurdu.

Modern müzik notalarının farklı kültürlerle harmanlandığı bu müzik grubunda Ezreal, Kayn, Aphelios, Yone, K’Sante ve Sett, en dikkat çekici ve eğlenceli şarkılarını hayranlarıyla buluşturmak için gün sayıyor. İlhamını bireysellik ve yaratıcılıktan alan HEARTSTEEL, rap türündeki çıkış şarkısı PARANOIA ile tüm oyunculara başarıya giden yolda eşlik etmeyi hedefliyor.

Riot Games, Yeni Sanal Müzik Grubunu Duyurdu

sanal müzik grubu riot games music

Grubun bitmek bilmeyen enerjisini ve kendine has tarzını en iyi şekilde yansıtan parça, 23 Ekim Pazartesi günü Türkiye saatiyle 19.00’da League of Legends’ın YouTube sayfasından dinlenebilir olacak. LoL şampiyonlarının en yeni versiyonlarının canlandırıldığı yeni HEARSTEEL’de Ezreal’i BAEKHYUN, SETT’i ØZI, K’Sante’yi Tobi Lou ve Kayn’ı ise Cal Scruby seslendiriyor.

Sanal şarkıcıları ve müzik gruplarıyla oyuncuların beğenisini toplamaktan son derece mutlu olduğunu belirten Riot Games, uzun zamandır sadece erkeklerden oluşan bir müzik grubu ortaya çıkarma hayalini HEARTSTEEL sayesinde hayata geçirdiklerin belirtti. Riot Games Music, yeni sanal müzik grubuyla bu sefer rap severleri bir araya getirirken, ekibin ilk şarkısının nasıl bir reaksiyon alacağı büyük bir merak konusu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.