Samurai Shodown 31 Mayıs’ta Demosunu Oyunculara Sunacak!

Samurai Shodown yarın demo olarak karşımıza çıkacak.

Japonya’da oynanan bir dizi olan Samurai Shodown yakında oyun olarak konsol platformuna gelecek. Dövüş oyunu olarak karşımıza çıkacak olan yapım, Haziran’ın 24’ün de Xbox One ve PlayStation 4 platformu için yayınlanacak. Yapım yarın demo sürüm ile ilk kez karşımıza çıkacak.

2019 model bir dövüş oyunu olarak karşımıza çıkacak olan Samurai Shodown konsol platformu için özel olacak. Bir diziden esinlenilerek geliştirilen Japon oyunu yakında demo sürümünü de oyuncular ile paylaşacak. Hareketli ve tempolu dövüşler ile konsol platformuna damga vurması beklenen yapım, bünyesinde çok sayıda farklı karaktere ev sahipliği yapacak.

Basit kontrollere sahip olacak olan Samurai Shodown, GamingBolt’un yapmış olduğu habere göre 31 Mayıs’ta demo sürümünü oyuncular ile paylaşacakmış. Xbox One ve PlayStation 4 platformunda oyuncular sınırlı bir karakter sayısı ile demo sürümü deneyimleyebileceklermiş.

Oyuncular demo sürümde Yashamaru Kuruma, Haohmaru ve Nakoruru isimli karakterleri deneyimleyecek ve iki farklı modun tadını çıkarabilecekler.

Erkek ve dişi onlarca farklı karakterin yer alacağı yapımda oyuncular 10 oyuncuya kadar çoklu dövüşlere katılabilecekler. Dileyen oyuncular tekli olarak da oyun içerisinde benzersiz dövüşlere katılabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol