Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Samsung Galaxy Z Flip 4 Özellikleri Belli Oldu

Samsung Galaxy Z Flip 4'ün nasıl görüneceğini ve teknik özelliklerinin birçoğunu öğrendik.

Samsung Galaxy Z Flip 4‘i ilk kez yakından görme şansı yakaladık. Şirket resmi olarak herhangi bir açıklama yapmamasına rağmen, raporlar firmanın yıllık Unpacked etkinliğini kısa süre içinde açıklayacağını belirtti. Bu arada, Z Flip 4’ün resmi bir sunumuna ilk önden bir göz atmamızı sağlayan yeni bir sızıntı da yayınlandı.

Görsel, birkaç gün önce gördüğümüz “Mor” renk grubuna benzeyen cihazı yan profilden görüyoruz. Görselden çok fazla bilgi alamasak da önceki sızıntılar ile fazlasıyla uyumlu. Her şeyden önce, daha dokunsal görünen düğmelerle daha kare bir tasarım görüyoruz. Menteşe de biraz daha küçük ancak kameralar çok daha belirgin.

Samsung Galaxy Z Flip 4 Özellikleri

Galaxy Z Flip 4

Görsel, geçen ay YouTube kanalı TechTalkTV‘nin akıllı telefonun görüntüleri ile tamamen uyumlu. Kanal, menteşenin Galaxy Flip 3‘te bulunandan daha küçük olduğunu doğruladı ve bu da telefonu daha hafif hale getirdi. Kanal ayrıca katlanabilir ekrandaki fiziksel kırışıklığın çok daha az belirgin olduğunu ve bunun hoş bir değişiklik olacağını bildirdi.

Diğer değişikliklere gelince Samsung Galaxy Z Flip 4, biraz daha büyük bir harici ekran ve daha büyük bir batarya ile gelecek. Firma ayrıca, daha fazla ülkeye ulaşması gereken Bespoke Edition aracılığıyla yeni bir dizi renk sunacak. Daha önce de belirtildiği gibi, telefonun Ağustos ayında Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 tarafından yönetilecek olan Unpacked etkinliğinde duyurulacağı bildirildi.

  • Ekran: Full HD+ AMOLED (6.78 inç)
  • İşlemci: Snapdragon 8 Plus Gen 1
  • Bellek ve Depolama: 8 GB RAM + 128 GB
  • Batarya: 3.700mAh Batarya + 25 Watt Şarj Hızı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.