Samsung Galaxy Z Flip 15W Hızlı Şarj Desteği Sunacak

Samsung Galaxy Z Flip modelinin hızlı şarj desteği belli oldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Samsung’un kısa bir süre içerisinde duyuracağı Galaxy Z Flip modelinin özellikleri netleşti. İşte Galaxy Z Flip modelinin özellikleri. 

blank

Samsung’un 11 Şubat 2020 tarihinde duyuracağı katlanabilir ekranı Galaxy Z Flip modeli 15W kablolu hızlı şarj ile birlikte gelecek. Çin’in 3C sertifika veri tabanında ortaya çıkan bilgilere göre Samsung Galaxy Z Flip modelinin hızlı şarj desteği netleşti. 3C listesinde SM-F700 model numarasıyla görünen Galaxy Z Flip modelinin 15W hızlı şarj desteği ile birlikte geleceği ortaya çıktı.  Ortaya çıkan bu bilginin ardından pek çok kişinin aklına Samsung’un neden daha yüksek bir hızlı şarj teknolojisini Galaxy Z Flip modeline entegre etmediği sorusu oldu.

Galaxy Z Flip Uygun Fiyat Etiketine Sahip Olacak

Samsung’un Galaxy Fold modelinin aksine Galaxy Z Flip modeli daha uygun fiyat etiketine sahip olacak. Samsung’a yakın kaynaklara göre Galaxy Z Flip modeli 1.000 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak. Qualcomm Snapdragon 855 işlemcisinden güç alacak olan Galaxy Z Flip modeli, çift arka kamera kurulumu ve 10 megapiksel çözünürlüğünde selfie kamerasına sahip olacak. Samsung Galaxy Z Flip modeli ayrıca daha dayanıklı ultra ince cam ile birlikte gelecek. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol