Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Samsung Galaxy Watch 7 Yapay Zeka Desteğine Sahip Olacak

Galaxy Z Flip 6 ve Galaxy Z Fold 6 ile birlikte piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy Watch 7 serisi yapay zeka destekli sağlık programlarına sahip olacak.

Samsung tarafından şu anda geliştirme aşamasında bulunan yepyeni bir akıllı saat serisi yapay zeka desteğine sahip olacak. Galaxy Z Flip 6 ve Galaxy Z Fold 6 ile birlikte piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy Watch 7 serisi birçok yapay zeka destekli sağlık programları ile karşımıza çıkacak. Bu saatler kullanıcılara büyük hizmetler vermeye başlayacak.

Samsung‘un Galaxy Watch’a getirdiği en büyük yeniliklerden bir tanesi kişisel sağlık ölçümü sistemi. Bu sistemlerle beraber kullanıcının mevcut durumu analiz edilecek, uyku, kalp ve aktivite verileri kişiye sunulacak. Burada enerji puanı adı verilen bir sistem karşımıza çıkacak. Burada yapay zeka desteği ön plana çıkarak kullanıcıya günlük verileri aktaracak.

Galaxy Watch 7 Sağlık İpuçlarını Sunacak

Yapay zeka destekli özelliklerle beraber günlük durumunuzu en iyi şekilde görebileceksiniz. Çeşitli sağlık ölçümleri ile beraber karşımıza çıkacak olan Galaxy Watch 7, kullanıcılara ayrıca günlük ipuçlarını, rehberlik desteğini ve çok daha fazlasını sunacak. Sağlıklı yaşam ipuçlarını elde edebileceğiniz sistemlerle beraber neler yapmanız gerektiğini görebileceksiniz.

Galaxy Watch 7

Güney Koreli teknoloji devi, Galaxy Watch 7 serisine uyku sırasında hareketi kontrol edebilecek bir sistemi, kalp atış hızı ölçüm desteğini, uyku sırasındaki solunum hızını belirlemeyi ve uykuya dalış süresini hesaplamayı getirecek. Bunun dışında ayrıca kendinizi profesyonel bir bisikletçi gibi hissedebileceğiniz ipuçlarını sunacak. Bu sayede bir bisikletçinin gün içerisinde neler yapması gerektiği vurgulanacak.

Son olarak saat içerisinde kişiselleştirilmiş bir egzersiz deneyim sistemi bulunacak. Bu sayede farklı aktiviteleri birleştirebilecek ve kendinize özgü bir günlük rutin ortaya çıkarabileceksiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.