Samsung Galaxy Tab S6 Lite Özellikleri Sızdırıldı

Uygun fiyatlı Samsung Galaxy Tab S6 Lite hakkında ilk bilgiler geldi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Tablet pazarına yeniden odaklanmaya karar veren Samsung’un kısa süre içerisinde tanıtmaya hazırlandığı Galaxy Tab S6 Lite modeli özellikleri sızdırıldı. İşte Galaxy Tab S6 Lite ve özellikleri. 

blank

Samsung ülkemizde de satışa sunduğu Galaxy Tab S6 modelinin daha uygun fiyat etiketine sahip yeni bir sürümü üzerinde çalışıyor. Samsung Galaxy S6 Lite olarak isimlendirilen modelinin bazı özellikleri sızdırıldı. 

Samsung Galaxy Tab S6 modeli ile hemen hemen aynı tasarıma sahip olan olan model, Samsung Exynos 9611 işlemcisinden güç alacak. 4 GB RAM ile desteklenecek olan Galaxy Tab S6 Lite modeli, 64 GB ve 128 GB depolama alanı seçeneklerine sahip olacak. Android 10 işletim sistemi üzerinde kurulu olan One UI 2.0 arayüzü ile birlikte kutusundan olacak olan model, 10.4 inç büyüklüğünde 2000 x 1200 piksel çözünürlük sunacak. 

7.040 mAh kapasiteli bir bataryadan beslenecek olan modelin önünde 5 megapiksel çözünürlüğünde kamera bulunacakken arkasında ise 8 megapiksel çözünürlüğünde bir kamera yer alacak. Modelin başlangıç fiyatı ise 350 Euro olacak. 

Samsung Galaxy Tab S6 Özellikleri 

10.5 inç büyüklüğünde ve 16 : 10 ekran formatında OLED bir ekran ile birlikte gelen Tab S6 modeli 2560 x 1600 piksel çözünürlük sunuyor. Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 855 işlemcisinden alan Tab S6 modeli, 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı ile birlikte geliyor. 

Arka tarafında 13 megapiksel çözünürlüğünde ana kamera ile birlikte gelen Galaxy Tab S6 modelinin önünde ise 8 megapiksel çözünürlüğünde bir kamera yer alıyor. Samsung Galaxy Tab S6 5G modelinin de Galaxy Tab S6 modelinden farklı olarak 5G destekli bir modem ile birlikte gelmesi bekleniyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol