Samsung Galaxy S8+ Ekran Değişim Ücreti Dudak Uçuklatıyor

Samsung Galaxy S8 Plus sahipleri, telefonları için dokunulmazlık ilan etseler yeridir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Son günlerde teknoloji haberlerine göz gezdirdiğinizde karşınıza çıkma olasılığı en yüksek olan iki içerik varsa bunlardan birincisi kısa süre önce piyasaya çıkan Samsung Galaxy S8 ailesi ve ikincisi sonbaharda tanıtılması planlanan iPhone 8 diyebiliriz. iPhone 8 hakkında şimdilik pek bir şey bilmiyoruz ama Samsung Galaxy S8 ailesinin bu kadar ünlü olmayı hak ettiğini söyleyebiliriz. S8’ler düşündüğümüzden çok daha değerliymiş.

Telefonların bu kadar şık görünmesini sağlayan en önemli özellik herhangi bir tuşun bulunmadığı ön yüzde yer alan kıvrımlı ve şahane bir çerçeve oranına sahip çok yüksek çözünürlüklü ekranlar diyebiliriz. Samsung Galaxy S8 ailesi eğer bir tasarım ödülü kazanacaksa kesinlikle bu ekranların başarısı sayesinde kazanacaktır.

Her güzelliğin de bir bedeli vardır. Bu bedel özellikle S8+ modeli için oldukça yükseğe çekilmiş. S8+’ın ekranı sadece malzeme olarak yaklaşık 250 euroya mal ediliyormuş.  Bu da yaklaşık olarak 900 Türk lirası anlamına geliyor. İşçilik, lojistik ve vergiler düşünüldüğünde, ekranını değiştirmek isteyen Samsung kullanıcısı için maliyetin en az 1500 Türk lirası olması bekleniyor. Yeni bir telefon demek olan bu ücret de S8+ sahiplerinin bir parça da olsa tedirginlik yaşamasına sebebiyet veriyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol