Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Samsung Galaxy S23 Renkleri Ortaya Çıktı

Lansman tarihi yaklaşan Samsung Galaxy S23 özelliklerinden sonra, şimdi de cihazların renkleri sızdırıldı.

Samsung Galaxy S23 lansmanı yaklaştıkça, duyurulacak akıllı telefonlar hakkında daha fazla bilgi sızdırılıyor. Serideki üç telefonun tasarımı ve teknik özellikleri önceden sızdırılmıştı. Şimdi ise cihazların renklerinin nasıl olacağı sızdırıldı. Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra, temelde 8GB RAM + 256GB depolama modeline sahip olacak.

Galaxy S23 Plus, 8GB RAM + 512GB depolama seçeneğine de sahip olurken Galaxy S23 Ultra, 12GB RAM + 512GB versiyon modeli de sunacak. Ayrıca Samsung Store’a özel Galaxy S23 Ultra’nın 1 TB depolama alanı seçenekli özel cihazı satışa sunulacak.

Samsung Galaxy S23 Renkleri Nasıl Olacak?

Samsung Galaxy S23

Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra dört ana renkte sunulacak. Bu renkler Botanik Yeşil, Pamuk Çiçeği, Puslu Leylak ve Hayalet Siyah olacak. Ek olarak, akıllı telefonlar gri, açık mavi, açık yeşil ve kırmızı dahil olmak üzere birkaç renkte satışa sunulacak. Ancak, bu renkler büyük olasılıkla Samsung’un çevrimiçi mağazasına ve yalnızca birkaç ülkeye özel olacak.

Galaxy S23 Ultra’da Galaxy S22 Ultra’daki kamera tasarımının aynısı yer alacak. Samsung Galaxy S23 ve Galaxy S23+ düz ekrana ve yuvarlatılmış köşelere sahip olurken Galaxy S23 Ultra, önceki modele oldukça benzeyen bir tasarımda sunulacak. Her üç telefon da toza ve suya dayanıklılık için IP68 derecesine, ekran için Gorilla Glass Victus 2 korumasına ve arkaya bakan kameralar için Gorilla Glass DX cama sahip olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.