Samsung Galaxy M01 Hakkında İlk Bilgiler Ortaya Çıktı

Samsung'un uygun fiyatlı bir Galaxy M modeli daha.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy M01 modeli ortaya çıktı. İşte Galaxy M01 modeli ve hakkında ortaya çıkan ilk bilgiler. 

blank

Teknoloji devi Samsung yeni akıllı telefon modelleri üzerinde çalışmaya devam ediyor. Samsung’un yeni akıllı telefonu olacak olan Galaxy M01 modeli Wi-Fi sertifikasyon sürecinde ortaya çıktı. Ortaya çıkan sertifika ile birlikte Samsung’un yeni uygun fiyatlı akıllı telefona dair ilk bilgileri belli olmuş oldu. 

Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy M01 modeline dair şimdilik sınırlı bilgi bulunuyor. Ortaya çıkan Wi-Fi sertifikası ve Geekbench skoruna göre işlemci tarafında 2.02 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli bir işlemciden güç alacak olan Galaxy M01 modelinin uygun fiyat etiketi ile satışa sunulacağı düşünülüyor. 

Samsung’a yakın kaynaklar tarafından aktarılan bilgilere göre Galaxy M01 modelinde kullanılacak bu işlemci Qualcomm Snapdragon 439 işlemcisi olabilir. 3 GB RAM ile desteklenmesi beklenen modelin, Geekbench test sonucu ise günlük kullanım için üretildiğinin bir göstergesi. 

Tekli çekirdek testinde 865 puan almayı başaran model çoklu çekirdek testinde ise 3327 puan almayı başarıyor. Şimdilik diğer özellikleri bilinmeyen modelin 5.7 inç büyüklüğünde bir ekran ile birlikte gelmesi bekleniyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol