Samsung Galaxy Fold Teknolojisini Apple ve Google’a Satmak İstiyor

Apple ve Google da Galaxy Fold'la mı ilgileniyor?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Samsung uzun yıllardır üzerinde çalıştığı katlanabilir ekran teknolojisini nihayet Samsung Galaxy Fold ile sunacak. Bu cihazın arkasındaki ekran teknolojisi kesinlikle yenilikçi bir yaklaşıma sahip ve muhtemelen gelecekteki akıllı telefonları da etkileyecek. Tabii bu noktada Huawei Mate X’i de dahil etmek lazım. Şimdi ise görünüşe göre Samsung katlanabilir ekranlarını Apple ile Google’a da satmak istiyor.

ETNews üzerinde bir haber yayınlanırken, söylenenlere göre Samsung daha şimdiden katlanabilir ekran teknolojisinin örneklerini Apple ile Google’a sundu. Böylece iki büyük teknoloji firması Galaxy Fold’u inceleyip karar verecek.

Elbette bu tamamen beklenmeyen bir karar değil. Sonuçta iPhone telefonların ekran panellerini yıllardır Samsung yapıyor ve iki firma birbiriyle rakip olsa da (hatta davalık!) aynı zamanda çalışmayı da sürdürüyor.

Eğer bu söylentiler doğruysa Apple ya da Google da yakında katlanabilir ekranlı bir akıllı telefon tanıtabilir. Hatta Samsung’un bu ekranlar için Huawei ve Oppo ile de temasta olduğu dile getiriliyor.

ETNews haberine göre Samsung şu anda senede 2.4 milyon katlanabilir panel üretecek kapasiteye sahip ve talep devam ederse rakam 10 milyona kadar çıkarılacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol