Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Samsung Galaxy A32 5G’nin Görselleri ve Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung'un orta segment yeni telefonu olacak Samsung Galaxy A32 5G tüm bildiklerimizi sizler ile paylaşıyoruz.

Geçen Kasım ayında ortaya çıkan CAD renderları sayesinde, duyurulmamış Samsung Galaxy A32 5G‘nin neye benzediğini zaten biliyoruz. Bugün, WinFuture tarafından sızdırılan ve önceki tasarım sızıntılarını doğrulayan ve A32 5G’nin en az dört renkte geleceğini ortaya koyan bir dizi resmi basın resmine bakıyoruz.

Samsung Galaxy A32 5Gnin Gorselleri ve Teknik Ozellikleri Ortaya CiktiGalaxy A32 5G, çapraz olarak 6.5 “ölçüldüğü söylenen bir Infinity-V ekrana sahip olacak. Telefonun plastikten yapılmış arka paneli, dörtlü bir kamera kurulumuna ev sahipliği yapıyor. Birincil kameranın 48MP sensör kullandığı bildirildi. Geri kalanının ultra geniş, derinlik ve makro birimler olduğu söyleniyor.

Galaxy A32 5G‘deki arka kameralar ve flaş, bir ada içinde bir araya getirilmek yerine panele ayrı ayrı yerleştirildi. Bu canlandırıcı bir tasarım değişikliği, ancak çıkıntı yapıyorlar. Bu da telefonun muhtemelen düz yüzeylerde sallanacağı anlamına geliyor.

Galaxy A32 5G‘nin çerçevesinin sol tarafında SIM kart yuvası, sağ tarafında ise parmak izi tarayıcısı bulunan ses seviyesi düğmesi ve güç düğmesi yer alıyor. Daha önce sızdırılmış görüntülerden, A32 5G’nin altında 3,5 mm kulaklık jakı ile birleştirilmiş bir USB-C bağlantı noktası olduğunu biliyoruz.

Samsung Galaxy A32 5G‘nin ayrıntılı özelliklerine sahip değiliz, ancak akıllı telefon Geekbench’te Android 11, Dimensity 720 SoC ve 4GB RAM ile görüldü. Ayrıca NFC ve 15W kutu içi şarj cihazına sahip FCC’de de göründü.

Samsung’un Galaxy A32 5G hakkında henüz bir haberi yok, ancak akıllı telefon birden fazla sertifikaya sahip ve artık resmi renderları çıktığı için Koreli holdingin en ucuz 5G akıllı telefonunu tanıtması çok uzun sürmemeli.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.