Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Samsung Galaxy A14 5G Ortaya Çıktı: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Samsung'un en yeni giriş seviyesi akıllı telefonu olan Galaxy A14 5G'ün görünüşü ve özellikleri ortaya çıktı.

Samsung’un yeni bir Galaxy A14 5G akıllı telefon modeli üzerinde çalıştığını zaten biliyoruz. Bugün ise, cihaz kısa süre önce bazı sertifika tabanlı web sitelerinde tespit edildi ve buradan yola çıkarak yeni telefonun yakında piyasaya sürüleceğini tahmin ediyoruz.

Güney Koreli teknoloji devinin Galaxy A14 5G modeli, iki sertifika veritabanında tespit edildi. İlki, Hindistan BIS (Hint Standartları Bürosu) ve ikincisi ise Tayland’ın NBTC(Ulusal Yayın ve Telekomünikasyon Komisyonu) oldu. Haber, Mukul Sharma tarafından Twitter‘da paylaşıldı ve gönderide ayrıca iki sertifika görüşünün ekran görüntüleri de yer aldı.

Samsung Galaxy A14 5G Teknik Özellikleri

Galaxy A14 5G

Öte yandan BIS veritabanı, cihazı SM-A146B/DS model numarasıyla listeledi. Ne yazık ki, sertifika web sitelerinde paylaşılan tüm bilgiler bu kadardı. Önceki raporlar, bazı temel özelliklerini ortaya çıkarttığı için teknik özelliklerin bir kısmına hakimiz. Cihazın iki işlemci versiyonu ile piyasaya sürüleceğini biliyoruz; ABD pazarı Dimensity 700 yonga setini satın alabilecekken, Türkiye’de dahil dünyanın geri kalanı orta sınıf bir Exynos işlemcili modeli alabilecek.

Ayrıca, Samsung Galaxy A14 5G büyük bir 5.000 mAh bataryadan güç alacak. Ön tarafta, Galaxy A14 5G’nin Full HD+ çözünürlüğe sahip 6.8 inçlik bir ekrana sahip olacağı da bildirildi. Bu arada arka tarafta 50 MP birincil kameradan oluşan üçlü kamera kurulumu bulunurken, ön tarafta ise sızdırılmış basın görüntülerine göre su damlası çentik üzerinde 13 MP öz çekim kamerası yer alacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.