Samsung Galaxy A11 Modeli Hakkında İlk Bilgiler Gelmeye Başladı

Galaxy A11 modelinin özellikleri ortaya çıkmaya başladı.

Samsung’un giriş seviyesi akıllı telefonu Galaxy A11 modeli hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı. İşte Galaxy A11 modeli hakkında ilk detaylar. 

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung’un geçtiğimiz yıl en çok satan akıllı telefon serilerinden birisi olan Galaxy A serisi bu yıl da çok konuşulacak. 2019 yılında Samsung’un en çok satan akıllı telefonlarının bulunduğu Galaxy A serisi bu yıl da giriş seviyesinde üst seviyeye kadar pek çok akıllı telefonu bünyesinde barındıracak. 

Geçtiğimiz yıl Galaxy A 2020 modelleri olan Galaxy A51 ve Galaxy A71 modellerini tanıtan Samsung diğer Galaxy A serisi modelleri üzerinde çalışmalara başladı. Samsung’un önümüzdeki haftalarda düzenlenecek olan MWC 2020 etkinliğinde tanıtacağı Galaxy A serisi modeli Galaxy A11 olacak.

Galaxy A11 Özellikleri

Galaxy A10 modeli göre bazı önemli iyileştirmelere sahip olacak olan Galaxy A11 modelinde Samsung daha sağlam malzemeler kullanacağı düşünülüyor. Arkasında üçlü kamera sensörüne sahip olacak olan Galaxy A11 modelinin ana kamerasının yanındaki kameraların derinlik ve geniş açı kameraları olacağı düşünülüyor. 

İşlemci tarafında Qualcomm Snapdragon 625 ya da Snapdragon 626 işlemcisinin olacağı Galaxy A11 modelinin 2 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı ile birlikte geleceği düşünülüyor. Android 10 işletim sistemi ile birlikte kutusundan çıkacak olan Galaxy A11 modeli 4.000 mAh kapasiteli bir bataryadan beslenecek. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol